Сполучник дротів

0
224

Щоб правильно, компактно і надійно закріпити в розподільному щитку автомати та іншу електричну апаратуру фахівцям і професійним електрикам вкрай важливо використовувати різну дрібну кріпильну фурнітуру. Це невід’ємна частина роботи з проводами, які потрібно максимально правильно і акуратно завести в щиток з її найбільш простим монтажем.

Саме для цього і призначені такі металеві або пластикові з’єднувачі як клеми, яких на ринку представлено безліч. Поєднуючи дроти один з інших, підключаючи їх з певного роду апаратурою неможливо обійтися без цих маленьких кріпильних систем. Рекомендуємо купити клемник на https://electronoff.ua/klemniki-i-kolodki – тут вони представлені у широкому асортименті.

Клема – це в першу чергу така своєрідна технічна електрофурнітура, яка повсюдно використовується фахівцями-електронниками і електриками на різного роду установках як в житлових, так і в нежитлових приміщеннях, на виробництві і в промисловості. Їх часто можна побачити на вихідних і вхідних електричних шафах електромеханіків і електромонтерів СЦБ на залізниці, в інформаційно-обчислювальних центрах і багатьох інших спеціалізованих технічних закладах.

 

Для з’єднання проводів активно використовується такий тип з’єднувачів як штирові клеми. Це роз’ємна деталь, яка представляє собою два окремих елемента, так званих вилки і розетки. Тобто одна вставляється в іншу після, того, як відбудеться опресовування дроти в неї. Вилка має позначення А і маркується, наприклад, як F2A, а ось розетка має позначення В і може бути відзначена як F2В. Вони складаються з металу, часто стали або анодованого алюмінію, і пластикової частини. Чи можливо застосувати і підходять тільки для з’єднання проводів і електричних провідників діаметром перетину від 1,25 і до 6,64 мм.

Болтова система з’єднання або муфтова клема – це особливий вид затиску, який виконаний у вигляді металевої трубки з декількома отворами під з’єднувальні врізні болти. Йдуть під монтаж на провідниках діаметром перетину 0,25 міліметрів і до 16,78 міліметрів. Метод простий і зрозумілий до межі: силовий обтиск в муфті. Чи можливо застосувати для багатожильних проводів. Для одножильні – вкрай рідко. До числа гвинтових електромонтажних клемників варто зокрема віднести такі як трубчастий, який виконаний з латунної трубки, з вкручувати торцем гвинта.

Сполучні клеми – важливий елемент в електромонтажної фурнітурі, без якого неможливо якісно і правильно скріпити дроти або ж інші види провідників, зберігши при цьому якість сигналу і оптимальний рівень електробезпеки. Ці товари можна придбати через інтернет-магазин https://electronoff.ua/ з доставкою і без черг!