Спокійний відпочинок у санаторіях Моршина

0
1096

З усіх бальнеологічних курортів на Прикарпатті, Моршин найкомпактніший та привабливий для сімейного відпочинку. Практично вся міська інфраструктура знаходиться в крокової доступності. Необхідності у власній машині або в громадському транспорті практично немає. Наявність залізничного вокзалу розв’язує проблему з приїздом з будь-якого куточка України. Крім цього, курорт може похвалитися декількома джерелами мінеральних вод та досить великою різноманітністю профільних санаторіїв.

Основний медичний напрямок

Бальнеологічний курорт за основу бере мінеральну воду, але в якості природних лікувальних факторів виступають спеціальні грязі, озокерит та максимально чисте повітря, круглий рік насичене хвойними ефірними оліями. Кожен санаторій має свої медичні профілі, які в сукупності можуть допомогти з лікуванням таких захворювань:

  1. Різноманітні розлади обміну речовин.
  2. Післяопераційний стан шлунка.
  3. Шлунково-кишкові розлади травлення.
  4. Жовчнокам’яна хвороба добре піддається лікуванню.
  5. Хронічний гепатит та супутні ураження печінки.
  6. Всі види розладів кишківника.

Важливо: варто розуміти, що займатися самолікуванням концентрованими мінеральними водами не варто. Не знаючи точну пропорцію та з якого джерела брати воду, можна істотно погіршити стан здоров’я. Тільки досвідчені лікарі та попередній, повний аналіз в одному з санаторіїв Моршина, дозволить повернути здоров’я та радість повсякденного життя.

Як можна приїхати у Моршин

Найпростіше це зробити залізничним транспортом. Вокзал знаходиться практично в центрі невеликого міста. Навіть з великим багажем поїздка на таксі до здравниці буде коштувати мінімальну вартість. А в половині випадків досить прогулятися пішки 5-15 хвилин, щоб опинитися перед головним входів в обраний санаторій. Приїхати в санаторії Моршина можна й на власній машині. Практично всі здравниці забезпечують гостей персональним місцем на стоянці, та гарантують безпеку машини.

Кращий час для відпочинку у Моршині

Літо в Карпатах незабутнє, особливо, якщо приїхати у Моршин вперше. Квітучі центральні парки, доглянуте озеро, можливість їздити на короткі туристичні екскурсії приваблюють відпочивальників. Восени можна застати приємну прохолодну погоду, багато ягід та білих грибів. Якщо основна мета приїзду повноцінне лікування, сезон не має ніякого значення. Навпаки, взимку в санаторіях спостерігаються сезонні знижки, мінімум гостей та особливо смачне харчування.