Співачка Sowa презентує відеороботу на авторську пісню «Шрами»

0
515

Це вже п’ятий кліп на рахунку цієї артистки. За словами співачки Sowa, вона дуже ретельно підійшла саме до цієї роботи, адже це її  авторська пісня. Саме у відеороботі вона хотіла максимально передати ті емоцій, що були присутніми при написанні треку.

 «Я щаслива, що маю можливість розкриватись для свого глядача з різних сторін, адже мені є, що  йому сказати.

Саме зйомки цього кліпу  викликали в мене найбільше хвилювання, адже тут я оголяю свою душу, і це відрізняє кліп «Шрами»  від попередніх відео робіт.

  В кожного з нас своя історія кохання. Нас об’єднує одне – сильні почуття, які ми проживаємо під час цього захоплюючого періоду: закоханість, постійні думки про цю людину та надія на світле  спільне майбутнє. За допомогою  відео роботи я хочу поділитися з вами своєю історією та почуттями, які переживала в певний період свого життя. Відчуття, коли розумієш, що хочеш бути з людиною, але вона не в силах дати тобі те, чого ти так прагнеш. Або ж є певні причини, за яких ви не можете бути разом, і весь цей спектр емоцій залишає на серці шрами.»- ділиться Sowa.

Режисером кліпу став Юрій Двіжон, відомий український кліпмейкер, який вже відзначився співпрацями з такими артистами як: MELOVIN, Ірина Білик, Pianoбой, Khayat та багато інших.

«Мені подобається, що з кожною новою піснею співачки Sowa я відчуваю її ріст та серйозне бажання в майбутньому бути на вершині своєї професії. Впевнений, що «Шрами» – це ще один крок вперед. В ній тонко показані страждання дівчини після завершення стосунків та бажання позбутись від багажу спогадів, з якими завжди не так просто прощатись.» – Юрій Двіжон.

Червону сукню у відео створив іменний український  дизайнер – Іван Фролов. За словами співачки Sowa саме сукня допомогла їй максимально  влитися в образ та ідеально доповнити загальну картину кліпу.