Співачка SOWA презентує пісню для активних, креативних людей, які живуть в задоволення та п’ють Лате

0
407

  Після успішного релізу пісні «Не Дилема» і шаленої ротації її на музичних каналах, співачка SOWA готова запрем‘єрити нову композицію «Лате».

  Яскраві та сміливі слова пісні і танцювальні мотиви – це історія співачки SOWA.

   «Я хочу розбавити сірі будні яскравими образами моментами та сучасним стилем. Я не оспівую у своїх піснях чогось складного, все навпаки, я хочу донести своєму слухачу нотку легкості та позитиву з глибоким текстом і посилом».

  У свої творчості Sowa дотримується стилю близького американським тінейджерам. Пісня “Лате” саме для таких активних, креативних людей, які живуть в задоволення та п’ють Лате:

   «У моїй творчості завжди присутні певні знаки,  вони супроводжують мене у житті та допомагають йти правильним шляхом. Зовсім нещодавно, коли я вже будувала плани на нову пісню, трапилася одна історія. В мене був насичений день  і коли я приїхала додому то першою моєю фразою було «хочу лате» і якраз в цей момент мені на пошту приходить декілька запропонованих  від автора варіантів пісень, серед яких була «Лате» і я одразу сприйняла це як знак.

   Вперше прослухавши цю пісня я одразу в неї закохалась. Ця пісня мені вже з першого прослуховування навіювала залежність. Вона така легка та спокуслива. Моє бажання здійснилось -«Латте» я отримала! Для мене ця пісня де я відкрито розповідаю про свої почуття. До кого саме? Поки сама не знаю. Але зараз я наповнена такими почуттями! Відчуваю, що зовсім скоро мені буде кому присвячувати такі пісні.» – розповідає співачка SOWA.

  Команда співачки SOWA вже готується до роботи над  відео кліпом, в якому артистка постане перед глядачем у несподіваному образі.