Співачка Ikstina презентує дебютний відео кліп на пісню «Señorita», яка вже займає перші сходинки хіт парадів і полонила серця слухачів

0
901

Зйомки відео відбулися у Києві. Свою дебютну відео роботу артистка довірила молодому, але талановитому режисеру – Ярославу Савчаку. Він хотів показати в кліпі всю експресивність і характер героїні. 

Сюжет кліпу «Señorita» — інтерпретація іспанської love story: таємнича сеньйоріта полонила серце гарячого хлопця, який готовий заради неї на все.  

Маски, обличчя, пристрасть, емоції, динаміка — елементи карнавалу, на якому глядач вловлює ритм та справжній іспанський вайб з ноткою української лірики. 

“Чесно зізнаюся, знімати дебютний кліп – мега відповідальна справа. Хвилювалася, як в ніч перед екзаменом. Але на знімальному майданчику страх зник, і я зрозуміла — це прекрасна нагода візуалізувати меседж пісні.  

Червоний колір, вогонь, маска, що додає загадковості, оголене тіло актора та грайливість поглядів — все це продуманий сценарій зйомок. У  відеороботі, ми з командою, намагались передати справжній іспанський вайб. Сподіваюся, що глядач відчує і уловить ритм гарячого серця «Señorita». – розповідає співачка.

Відеокліп: