Соцагенція опублікувала рейтинг львівських партій, які балотуватимуться на місцевих виборах

0
597

Львівська соціологічна агенція Famа до виборів провела соцопитування протягом 1-7 вересня на замовлення громадської організації “Варта”. За його результатами сформувати наступну Львівську міськраду (точніше раду Львівської ОТГ) можуть лише п’ять партій – “Європейська солідарність”, “Самопоміч”, “Варта”, “Свобода” і “Голос”. На межі подолання виборчого бар’єру балансує також партія “Слуга народу”.

Про це повідомляє “Цинічний Львів”, посилаючись на zaxid.net.

Станом на вересень (місцеві вибори, нагадаємо, відбудуть в кінці жовтня) очолюють рейтинг електоральних симпатій львів’ян “Європейська солідарність” (36%), “Самопоміч” (20%), “Варта” (10%), “Свобода” (8%) і “Голос” (7%).

Найбільш динамічно (порівняно з попереднім опитуванням у червні) нарощує рейтинг “Варта”, яка за три місяці зросла з 4% до 10%. Помітно зросла також підтримка “Самопомочі” (+4%). Натомість “Голос” втратив майже половину потенційних виборців (рейтинг партії знизився до 7% з 13% у червні). “Європейська солідарність” (-1%) і “Свобода” (+1%) показали несуттєве коливання.

Близькі до подолання виборчого бар’єру також “Слуга народу” (5%) і “Батьківщина” (4%). СН за три місяці зросла на один процентний пункт, тоді як рейтинг партії Юлії Тимошенко не змінився.