Сьогодні у Львові можуть ввести надзвичайну ситуацію: до чого вона зобов’язує?

0
3220

В суботу, 21 березня, Кабінет Міністрів має намір затвердити введення надзвичайної ситуації у Львівській і Харківській областях, де виявлені хворі на коронавірус. До слова, вчора ввечері надзвичайну ситуацію ввели в Івано-Франківську.

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль в ефірі ток-шоу “Свобода слова Савіка Шустера”, передає “Цинічний Львів”.

“Ми сьогодні прийняли кілька важливих рішень, в тому числі введення режиму надзвичайних ситуацій ще в 3 регіонах України, всього в 6 регіонах вже введено. Очевидно, завтра доведеться ввести ще, тому що сьогодні і Львів, і Харків приєдналися, на жаль, до сумної статистики”, – сказав прем’єр. В

Шмигаль зазначив, що зараз уряд працює цілодобово, в тому числі в суботу та неділю. Він також повідомив, що в п’ятницю прийнято рішення щодо формування стабілізаційного фонду держави, але не назвав суму.

У п’ятницю, за даними Міністерства охорони здоров’я, кількість хворих на коронавірус в Україні збільшилася на 10 осіб до 39.

Кабмін встановив режим надзвичайної ситуації в Києві, Дніпропетровській та Івано-Франківській областях. Раніше режим надзвичайної ситуації було введено в Житомирській, Чернівецькій і Київській областях.

Варто зазначити, що надзвичайна ситуація – це не те саме, що надзвичайний стан.