Сьогодні на Львівщині закінчилась “червона зона” карантину: нові обмеження для невакцинованих діятимуть вже з 7-го грудня

0
1093
фотоколаж Обозрєватєль

Сьогодні відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. За її результатами Львівська область як і вісім інших регіонів покинула червону карантинну зону.

Про це повідомив Олег Немчінов, Міністр Кабінету Міністрів України, пише “Цинічний Львів”.

“За результатами Державна комісія вирішила скасувати з 00 години 00 хвилин 07 грудня 2021 року «червоний» рівень епідемічної небезпеки на території Донецької, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Луганської, Львівської, Одеської, Рівненської, Херсонської областей та міста Києва”, — повідомив міністр.

За рішенням комісії, від завтра, 7 грудня Львівщину, а також Донецьку, Дніпропетровську, Івано-Франківську, Луганську, Одеську, Рівненську та Херсонську області й Київ переведуть із «червоної» до «жовтої» зони карантину.

Також нагадаємо, що з 6 грудня в Україні почали діяти нові правила карантину, які Уряд ухвалив минулого тижня. Торкнуться вони у першу чергу невакцинованих українців. Тепер відвідувати громадські заклади на жовтому рівні епіднебезпеки зможуть лише ті, хто отримав принаймні одну дозу щеплення проти COVID-19 та має відповідний документ — «жовтий» COVID-сертифікат чи довідку 063/о.

Для обслуговування відвідувачів та клієнтів працівникам ресторанів, готелів та спортзалів доведеться мати принаймні одне щеплення проти COVID-19. Водночас для відвідування громадських закладів можна буде використовувати і негативний тест, який чинний 72 години, або альтернативний документ — COVID-сертифікат про одужання.

Таким чином, на жовтому рівні епіднебезпеки громадські заклади не зможуть обслуговувати клієнтів, а також допускати до роботи тих, хто не має одного з перелічених документів.