Сьогодні День святого Юди Тадея: молитва не залишиться без відповіді

0
7714

Сьогодні, 2 липня, християни віддають честь пам’яті святого апостола Юди Тадея, що був братом Господа по плоті. Юда Тадей допомагає нужденним, а 2 липня молитви до нього не залишаються без відповіді.

Святий Юда-Тадей був одним із дванадцяти апостолів Ісуса Христа. Батько його — Алфей (Клеоп), брат святого Йосифа, Обручника Пречистої Діви Марії, а мати — Марія Клеопова, близька родичка Матері Божої. В Євангелії читаємо, що Марія Клеопова безстрашно стояла під хрестом разом з Матір’ю Страждальною і Марією Магдалиною. Вона була дуже побожною жінкою, її чоловік Клеоп був одним із тих, які сміливо розповідали про Христове Воскресіння.

Святий Юда-Тадей, як, зрештою, кожний апостол, зазнав багато переслідувань, але під час своїх подорожей навертав багато поган і славився чудами, які об’єднали навколо нього ревних послідовників Христової віри. Своє працелюбне життя закінчив у мyчeницькій славі. Невідомо, яку смepть приготували йому погани; вістка голосить, що забuто Юду-Тадея палками.

Є підтвердженим фактом, що хто в найбільш важких життєвих обставинах звертається з вірою до Господа за заступництвом святого Тадея, мабуть, одержить ласку, й нестиме радо свій хрест, покірний волі Божій. На то Божа воля, що ми в цих надзвичайно важких часах, в справах складних і безнадійних звертаємо свої молитви до Бога саме через святого Тадея.

Цей могутній Божий Покровитель ніколи не підводив. В цьому переконалося багато людей. В журналі «Посланець Найсвятішого Серця» було опубліковано статтю про те, що одна особа звернулась до Господа через святого Апостола Тадея в безнадійній справі, обіцяючи 12 Служб Божих за дyші помepлих, і дочекалася щасливого свого прохання.

Отже, нехай ніхто не втрачає надії, а віддається під Небесну опіку і заступництво св. Тадея з повним довір’ям до Бога та Його обітниць; гаряче молиться і неодмінно буде милосердним Господом вислуханий. Тим преблагим Господом, Який, зокрема, так повелів апостолам та іншим Своїм учням: «Ідіть, проповідуйте, кажучи, що Царство Небесне — близько. Оздоровлюйте недужих, воскрешайте мертвих, очищуйте прокаженних, бісів виганяйте. Даром прийняли, даром давайте» (Мт. 10, 7,8).