Смуги для транспорту вдарили по економіці Львова. Нових більше не робитимуть

0
1181

Відсутність продуманої транспортної стратегії у Львові завдає незручностей та збитків місту. А це недопрацювання чиновників, впевнені депутати міської ради.

Про це повідомляє Цинічний Львів, посилаючись на “Четверту студію”.

Як пише депутат ЛМР Ігор Телішевський, сьогодні міський голова Львова зазначив, що у зв’язку з великим автомобільним навантаженням у місті не будуть створювати нових смуг транспорту. Садовий заявив, що смугу громадського руху на вулиці Стрийській наразі ліквідують.

“У мене, як і в багатьох львів’ян, виникає логічне запитання: хто понесе відповідальність за витрачені кошти з міського бюджету на облаштування цих смуг? Чому міські чиновники не провели моделювання транспортних потоків? Чому в розпал карантину, коли ситуація ускладнена обмеженням на рух громадського транспорту, тисячі львів’ян змушені простоювати годинами в заторах?”, – пише Телішевський.

Він наголошує наголошує, що на жаль, міський голова та чиновники не зовсім правильно зрозуміли суть концепції “вулиця для всіх”. А також додає: смуги транспорту спричиняють дискомфорт для всіх.

“Ситуація на Стрийській – це черговий експеримент влади над мешканцями і якби не реакція львів’ян, то смуги б залишили і для наступного експерименту обрали іншу вулицю. І так по колу, методом спроб та помилок”, – зазначив депутат.

Як писав” Цинічний Львів”, сьогодні, 22 червня, у Львові 9-річного хлопчика забив автомобільних.