Сміялись всі: таксист відмовився везти Порошенка після акції на Майдані (ВІДЕО)

0
18909

Петро Порошенко спробував взяти таксі для себе і дружини Марини після акції на Майдані Незалежності в Києві “Ні – капітуляції”, але таксист йому відмовив.

Цей епізод потрапив на відео.

“Ахаха, по завершенню мітингу Порошенко вирішив впихнутися в таксі, але таксист відмовився його везти)))))) Очевидці кажуть, що в житті ще смішніше, ніж на відео! … А я думала, вони з Мариною підуть кудись в перехід по хот-доги і каву в пластиковому стаканчику. І ось що придумали))) Експромт) Чи не посадив підставного таксиста, подумав, що люди його люблять, ну майже як Цеголка)) Але його люблять тільки за $$$$”, – прокоментувала відео журналіст Тетяна Висоцька.

Ахаха, по завершенню мітингу Порошенко вирішив упхатися в таксі, але таксист відмовився його везти)))))) Очевидці кажуть, що в житті ще смішніше, ніж на відео!…А я думала, вони з Мариною підуть кудись в перехід по хот-доги і каву в пластиковому стаканчику. Аж ось що придумали)))Експромт) Не посадив підставного таксиста, подумав, що люди його люблять, ну майже як Цеголко)) Але його люблять лише за $$$$ ?

Опубликовано Тетяна Висоцька Воскресенье, 6 октября 2019 г.

Після того, як люди зрозуміли, що водій відмовляється вести Порошенка у своїй машині, розсміялися. Інші навпаки, вирішили підтримати екс-президента і почали скандувати “Порошенко, Порошенко, Порошенко!”.

Знайшлися й ті, хто кричав “Браво” водію таксі.

За даними поліції, на акцію на Майдан 6 жовтня вишли близько 10 тисяч людей.