“Смерть 16-річної Марійки після згвавтування”: поліція оголосила підозру 17-річній подрузі (ФОТО)

0
5670

На Полтавщині трапилася подія, яка дуже сильно вразила місцевих жителів. Трагічно загинула після згвавтування 16-річна Марія Бондаренко.

Про це повідомив керівник Полтавської обласної прокуратури Антон Столітній на брифінгу, передає “Цинічний Львів”.

У справі про загибелі дівчини появляють все нові деталі. Так, на днях оголосили підозру 17-літній подружці. Дівчину підозрюють у ненаданні Допомоги Марії, яка перебувала в небезпечному для життя стані, що спричинило її смерть.

Загалом подружка загиблої стала третьою фігуранткою справи.

“25 червня дівчині повідомили про підозру щодо ненадання допомоги особі, яка перебувала в небезпечному для життя стані, що спричинило смерть потерпілої. Четвертому фігуранту ми неможемо висунути обвинувачення, оскільки він є неповнолітнім. Але до нього буде вирішуватися питання, щодо застосування засобів виховного характеру. Це також притягнення до кримінальної відповідальності, але з урахуванням віку особи, це дещо інший процесуальний характер”. – зазначив Антон Столітній.

Під час слідства правохоронці допитали 52 осіб і провели 2 обшуки. Станом на 29 червня прокуратура призначила 30 експертиз у справі Марії, половина з яких вже виконані.

Новини України: 16-річна дівчина померла після зґвалтування у Полтавській  області — Ексклюзив ТСН — tsn.ua

Нагадаємо, що 30 квітня 16-річну Марію знайшов тракторист на узбіччі місцевої дороги біля села Бреусівка. Дівчина була згвавтованою та мертвою. Напередодні вона відпочивала у компанії чотирьох знайомих: двох 15-річних юнаків, 17-річної дівчини та 20-річного молодика.

У справі про згвалтування взяли під варту 15-річного хлопця та ще одного 20-річного члена компанії помістили під домашній арешт, зокрема, за підозрою у підбурюванні до сексуального насильства і ненаданні дівчині життєвонеобхідної допомоги.

Правохоронці зв’ясували, що вже мертву дівчину відвезли за село і там покинули. На її тілі селяни виявили синці і травми. В офіційному висновку судово-медичного експерта вказано, що дівчина померла внаслідок алкогольного отруєння, набряку головного мозку та токсичної енцефалопатії. А ось тілесні ушкодження дівчини, у поліції кажуть, не пов’язані з причиною її смерті.