Смак японських традицій в Україні — це Кілограм

0
98

Японська кухня сьогодні переживає справжній розквіт: її популярність серед українців з кожним днем росте все більше. Ця страва зуміла перетворитися з екзотичної та загадкової на буденну, без якої багато українців вже не уявляють собі будь-якого свята або просто дружніх посиденьок. Навіть не віриться, що улюблена всіми кухня була закрита для решти світу аж до 1868 року завдяки політиці японської влади. У чому ж секрет такої популярності та як створюються традиційні японські суші? На ці та інші питання відповідає команда Кілограм Суші Проджект.

Естетика японської кухні

Погодьтесь, національних кухонь, що входять до всесвітньої нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО не так вже і багато. Японська кухня якраз входить до цього списку. Цьому є багато причин. Невеличкі тарілочки різних форм на столі, невеличкі шматочки їжі, неймовірне оформлення страви — в цьому виражається естетика японської кухні. Краса тут поєднується з простотою у неймовірний мікс, а увага до кожної деталі простежується у всьому. Наприклад, молодим клієнтам подають порції більше, ніж літнім через різний рівень метаболізму; їжа взимку може значно відрізнятись від літньої, а сервування столу і оформлення страв давно вже перетворилось на справжнє мистецтво. Усе це — японська кухня! Недарма давнє японське прислів’я наголошує, що справжня страва повинна спочатку наситити око, а вже потім шлунок.

Якість — понад усе!

Простота, легкість приготування та свіжість продуктів — основи японської кухні. Але окрім цього, японська кулінарна традиція велику увагу також приділяє якості продуктів. Тому слід особливо ретельно обирати місце, де замовляти свій улюблений суші-сет, щоб не отримати неякісний продукт за високою ціною, бо від якості продуктів напряму залежить якість Вашого відпочинку та близьких Вашому серцю людей.

Команда Кілограм готує суші виключно за традиційною японською рецептурою зі свіжих та екологічних продуктів. Ми замовляємо рис для суші найвищого ґатунку у китайського виробника, а для того, щоб Ви мали змогу насолодитись справжнім автентичним смаком японської кухні, соєвий соус та васабі ми замовляємо безпосередньо у японського виробника. Тому замовляючи суші у Кілограм, Ви можете бути впевнені, що отримуєте справжні японські суші.

Суші — це зручно

Останнім часом усе більше набирає популярності доставка суші додому. І недарма, бо у доставки є декілька суттєвих переваг. По-перше, Ви економите час, нерви та гроші й отримуєте справжню японську кухню від професіоналів своєї справи на власному столі. По-друге, доставка — це прекрасна можливість відпочити у свій вихідний і насолодитись справжнім смаком японських традицій у колі своїх друзів та близьких серцю людей. По-третє, це чудовий спосіб зробити подарунок коханій людині. Ви можете замовити улюблений суші-сет на конкретну дату та час і зробити сюрприз!

Суші — це безпечно

Перш за все, слід звернути увагу на те, що справжні суші готують виключно зі справжніх та екологічних продуктів. Що говорити якщо навіть овочі тут використовуються лише “у сезон”. Хоча насправді причина в тому, що раніше просто не було холодильних та морозильних камер і зберегти овочі свіжими до зими було неможливим. Новітні технології дозволяють зберігати свіжість продуктів значно довше, проте справжній ресторан японської кухні ніколи не буде цим зловживати й основну увагу приділятиме свіжим продуктам.

Замовити доставку суші у Вінниці — простіше простого! Треба лише подзвонити у Кілограм, замовити улюблений сет і отримати замовлення. А для Вашої безпеки, ми запровадили безконтактну доставку, слід лише вказати це при замовленні.

Кілограм Суші Проджект — справжні японські суші на Вашому столі!