Слуга народу виступив на російкому ТВ: розповів, які погані в Україні націоналісти

0
6440

Нардеп від “Слуги народу” Євген Шевченко взяв участь у пропагандистській передачі на російському “1 каналі”, де розповів, які погані в Україні націоналісти.

Про це стало відомо з відео передачі “1 канала” в YouTube та публікації нардепа от “Слуги народу” Гео Лероса в Facebook

“Наша фракція разом з президентом на виборах відстоювали позицію, щоб конфлікт на Донбасі і в цілому в Україні був вирішений мирним шляхом. І зараз ми все для цього робимо.

Та ситуація, що склалася у суспільстві відносно формули Штайнмаєра, вона була вкинута в суспільство радикально налаштованими націоналістами, у яких у цілому їх політика полягає у ворожнечі, у війні.

Ми зараз зробили паузу. Думаю, що правоохоронці розберуться, хто це зробив, звідки ростуть ноги і кому це вигідно– зазначив Шевченко.

Депутат давав коментарі пропагандистам через відеозв’язок.

Як повідомив нардеп від “Слуги народу” Гео Лерос, Шевченко навіть сам хвалився виступом на російському ТБ на своїй сторінці у Facebook. Але згодом після несхвальних коментарів від колег по фракції і користувачів соцмережі, свій пост видалив.

Російські ЗМІ неодноразово ловили на поширенні фейків про Україну і перекручуванні фактів. Зокрема пропагандистські канали часто поширюють інформацію про те, що в Україні керують “радикальні націоналісти”. Беручи участь у подібних шоу і роблячи заяви про націоналістів, нардеп підіграв російській пропаганді.