“Слуги народу” розповіли про “історичні” здобутки Верховної Ради за 2020 рік

0
619

У “Слузі народу” назвали “історичні” досягнення Верховної Ради в 2020 році. Слуги вважають такими досягненнями: відкриття ринку землі, легалізацію грального бізнесу, прийняття законів про деривативи та про внутрішній водний транспорт, а також завершення першого етапу реформи децентралізації.

Про це повідомив глава фракції “Слуга народу” Давид Арахамія в коментарі агентству “Інтерфакс-Україна”, пише “Цинічний Львів”.

“Якщо проаналізувати наші власні сподівання і реалізацію, то виконали ми нашу програму приблизно на 70%. Досягнення, які можна вважати історичними, – це в першу чергу, відкриття ринку землі, чого протягом 30 років не могла зробити жодна політична сила, це також прийняття закону про внутрішній водний транспорт, оскільки у нас це питання не було врегульоване, то річка в Україні була завантажена лише на 5% тоді, як в сусідніх країнах – це 30-35%, а взагалі у всьому світі судноплавні річки – це великий транспортний вузол, через який проходить величезна кількість вантажів, що зберігає в тому числі і дороги, оскільки це найдешевший вид транспорту”, – розповів Арахамія.

Серед важливих рішень парламенту в році, що минає, за словами Арахамії, – і прийняття закону про деривативи. Політик підкреслив, що “десять років не могли в Україні прийняти цей закон, який мало зрозумілий простому громадянину, але наслідки його прийняття ми побачимо вже в 2021 році”.

Як раніше писав “Цинічний Львів”, скандальні “Слуги народу” хочуть скасувати штрафи за відмову обслуговування українською мовою.