«Слуга народу» звернеться до правоохоронців через висловлювання волонтерки Марусі Звіробій

0
1574
Фракція «Слуга народу» звернеться до правоохоронних органів, аби ті перевірили висловлювання депутатки від «Європейської солідарності» Софії Федини та волонтерки Марусі Звіробій про президента Володимира Зеленського.

Про це заявив перший віце-спікер парламенту, член фракції «Слуга народу» Руслан Стефанчук на засіданні погоджувальної ради парламенту.

Він розповів, що подивився відео з трансляції Федини.

«Ви мене вибачте, те, що я там почув, це не просто дикунство, це абсолютно ніякого стосунку не має до європейських цінностей, які сповідує наша Верховна Рада», — сказав він.

Стефанчук вважає, що така поведінка має отримати оцінку не тільки від українського суспільства, а й від правоохоронної системи. Такої ж думки заступник голови фракції «Слуга народу» Олександр Корнієнко.

«Нехай правоохоронні органи розбираються, але там є заклики або не заклики, а якась її думка щодо того, що може трапитися з президентом, якщо він так буде поводитись. Я б це якось так оформив. Наша фракція буде звертатися в правоохоронні органи з проханням визначити, чи є правоохоронні перспективи в цій ситуації», — сказав він.

Приводом для звернення до правоохоронців стала трансляція Федини та Звіробій у Facebook з кав’ярні у Львові, де вони з використанням ненормативної лексики розкритикували спілкування Зеленського з добровольцями у Золотому.

«Ти там частіше їзди, там тебе підірвуть, хто-небудь там тебе підірве», — сказала Маруся Звіробій.

«Там ненароком може вибухнути граната, там бувають обстріли», — додала Федина.