“Скоро Україну очікує новий перелом у війні проти РФ”, – військовий експерт

0
103

Ближче до осені, відбудеться новий переломний момент у війні з російською федерацією. Перший трапився після вигнання окупантів з території північних областей України.

Про це повідомив військовий експерт Володимир Мартиненко, передає “Сьогодні”.

«Переломний момент почався тоді, коли окупанти почали відступати від Київської, Чернігівської, Сумської областей. Зараз є другий переломний момент – це постачання високоточного озброєння, яке здатне знищувати противника на далеких дистанціях. Це озброєння планується поставити нам в серпні», – говорить експерт.

Мартиненко уточнив, що інформація про постачання нової зброї для українських військ публікується вже тоді, коли вона активно використовується безпосередньо на фронті.

До серпня, прогнозує Мартиненко, ворогу загрожують руйнівні удари з боку українських захисників.

Він вважає, що на Донбасі зараз вистачає українських сил для оборони Слов’янська, Краматорська та Бахмута – рубежі на цих ділянках шикувалися давно.

«Зброї не може бути достатньо, зброї ніколи не буває достатньо, вона потрібна ще і ще. Та зброя, яка там є, здатна завдавати величезної шкоди противнику. Наскільки ефективно це буде відбуватися і скільки цього озброєння там – це закрита інформація, говорити про це ми будемо за результатами знищення противника. Це відбудеться досить скоро, бо окупанти намагаються просуватися в бік Бахмута, Слов’янська, Краматорська, Сумського напрямку, у них слабо що виходить», – пояснює Мартиненко.