Складнощі продажу б/у автомобілів преміум сегменту

0
422

Згідно статистичним даним автомобілі преміум сегменту “з пробігом” продаються значно довше, ніж авто середнього та бюджетного класу. Популярну автівку марки Hyundai, KIA, чи Volkswagen можна продати в середньому за два три тижні, тоді як покупця на Mercedes, Infinity чи Bentley доведеться чекати щонайменше кілька місяців.

Навіть не дивлячись на те, що пропозицій щодо продажу машин преміального сегменту на ринку значно менше, ніж простіших автівок, тривалий продаж пояснюється тим, що прямі покупці готові чекати на бажаний варіант і вишукувати його серед об’яв, а продавці не поспішають знижувати ціни на авто через те, що не мають гострої потреби у грошах.

Преміальні автомобілі вважаються на ринку неліквідними із багатьох причин:

  • Висока вартість страхування через великий об’єм двигуна;
  • Додатковий податок на розкіш;
  • Складнощі із обслуговуванням та утриманням елітної автівки.

Запчастини на елітні автомобілі так званих D-, E-, і F-сегменту коштують досить дорого, а деякі з них до того ж доводиться довго чекати, тому обслуговування машини обійдеться власникові у достатньо велику суму. Не кожен може утримувати та заправляти таке авто, тому й попит на них значно нижчий.

Окрім об’ємного та потужного двигуна проблемою елітних автівок часто стає й ексклюзивна комплектація. Чим рідкісніший автомобіль, тим важче його продати, адже продавець бажає повернути гроші витрачені на тюнінг та встановлення додаткових опцій, а покупець порівнює його пропозицію з дешевшими авто аналогічного сегменту і майже завжди робить вибір на їх користь.

Продаж преміального авто швидко та дорого

Коли продавець розуміє, що компенсувати витрати на тюнінг йому не вдається, з’являється два варіанти — зняти авто з продажу, або знизити ціну до середньоринкової.

Можна безкінечно подавати заяви на популярні дошки оголошень та виводити їх в ТОП, або поставити машину на майданчик з аналогічними елітними автівками, проте варто розуміти, що чекати на покупця доведеться досить довго — від кількох місяців до року.

Якщо ж продаж терміновий, а сильно знижувати ціну продавець не готовий, має сенс звернутися до спеціалізованих організацій, що здійснюють автовикуп у Львові, в Києві та Україні в цілому.

Переваг у співробітництва з автовикупом більш ніж достатньо:

  • Повна безпечність та конфіденційність. Експерт приїде на огляд в означене продавцем місце та відразу назве попередню ціну за машину, а у випадку згоди організує оформлення угоди в МРЕО чи у нотаріуса.
  • Фінансова вигода. Зазвичай вартість викупу складає лише на 3-5% менше середньоринкової, до того ж фахівці враховують не лише поточний стан авто, рік випуску та пробіг, але й тюнінг та додаткові опції.
  • Швидкість. У більшості випадків продаж автомобіля здійснюється протягом одного робочого дня, а розрахунок за автівку відбувається одразу — готівкою чи на банківський рахунок.