Скандальний президент федерації називав збірну України свинарником

0
776

Українська велосипедистка Анна Соловей, яка виграла золоту медаль в гонці за очками на треку в рамках Європейських ігор, прокоментувала скандальні слова президента Федерації велосипедного спорту України Олександра Башенко.

Про це пише Полеміка.

Нагадаємо, що глава ФВСУ в фейсбуці написав неприємні речі на адресу спортсменки, дозволивши собі такі висловлювання: «Будеш робити роботу – приймемо тебе, будеш смердіти – проженемо і не згадаємо як звали». Вчора Башенко дав інтерв’ю телеканалу СТЮ у випившому стані і заявив, що вижене спортсменку зі складу збірної України.

Спортсменка відзначила, що раніше у неї вже був конфлікт з Башенко.

«У коментарі в Facebook була така невелика перепалка, в якій він назвав збірну України свинарником. Мене це обурило, тому що як може така людина назвати збірну України таким словом, тобто тренери і спортсмени для нього взагалі нічого не значать », – заявила Соловей в ефірі телеканалу Громадське.

Вона також додала, що особисто говорила з Башенко раніше, але після Європейських ігор вони не спілкувалися. За словами Соловей, Башенко не вперше дозволяє собі хамські висловлювання не тільки в її адресу, але і на адресу інших спортсменів.