Скандальний нардеп Тищенко вчергове оконфузився і нагрубіянив журналістці: “Ну хто ви?”

0
678

Депутат Верховної Ради від фракції “Слуга народу” Микола Тищенко не зміг відповісти журналістці “Радіо Свободи”, ім’я нової очільниці Міністерства охорони здоров’я, натомість він порадив дівчині “попити водички”.

Відповідне відео оприлюднила “Радіо Свобода”.

Зокрема, кореспондентка зустріла у кулуарах Верховної Ради Тищенка та його колегу по фракції Артема Культенка і вирішила поцікавитися в них про склад нового Кабміну. Вона хотіла уточнити, як звати міністерку охорони здоров’я. Народні обранці не змогли відповісти на це запитання, попри те, що самі ж і голосували за неї.

“Дівчино, ви це питання задавали сьогодні 50 разів усім нашим колегам. Навіщо ви це робите, яка ваша мета?”, – сказав Артем Культенко.

Він також додав, що “із радістю давав би коментарі журналістам”, але не розуміє, навіщо йому ставлять такі запитання. Журналістка пояснила, що нині суспільство підозрює “слуг народу” у тому, що вони не читають законопроєктів, за які голосують. Саме тому вона вирішила перевірити, чи так це насправді.

“А хто ви така, щоб мене перевіряти? Ну хто ви? Мій батько? Чи дружина? Хто ви, щоб перевіряти?”, – обурено відреагував Тищенко.

Крім того, відомий ресторатор, який якраз перебував біля кулера, запропонував журналістці попити води. “Вона вам корисна”, – сказав він.