Скандальний депутат зі Львівщини вшанував енкаведистів і назвав СРСР своєю батьківщиною (ВІДЕО)

0
2144

Депутат міської ради міста Самбір Ярослав Кузьмяк від партії “Блок Петра Порошенка” разом з другом на Львівщині на радянському меморіалі вшанував “визволителів”-енкаведистів і назвав СРСР своєю батьківщиною.

Про це повідомляє у Facebook активіст та представник руху “Суспільство майбутнього” Антон Петрівський, передає “Форпост”.

“Є п’ята колона, а є колаборанти-пристосуванці. І вони живуть посеред нас. Яскравим прикладом є два “чудіка” з міста Самбора Львівської області, один з яких ще й депутат міської ради Ярослав Кузьмяк.

От ці двоє записали відео на цвинтарі в Самборі в якому:

1) Назвали декілька разів СССР своєю батьківщиною.

2) Замість того щоб вшанувати пам’ять самбірчан-українців, полеглих в другій світовій, почали розказувати про якогось москаля жиліна (приїхав на танку в Самбір), якого вони назвали “славетним воїном”.

3) І вишенька на тортику – вони говорять що колись іменами таких як жилін називали вулиці, але (УВАГА!!!) “нажаль часи помінялись!”, – пише Антон Петровський.

Він додає, що на тому місці поховано багато енкаведистів, які не воювали в Другій світовій війні, натомість винищували український визвольний рух.

“У мене запитання до двох категорій громадян України – до самбірчан і до партійних функціонерів тої партії, яка висунула кандидатом такого колаборанта: Самбірчани, вам не соромно за свій вибір? Партія, вам не соромно висувати таких кандидатів?”, – резюмує чоловік.

Є п’ята колона, а є колаборанти-пристосуванці. І вони живуть посеред нас. Яскравим прикладом є два «чудіка» з міста…

Опубликовано Антоном Орестовичем Среда, 13 мая 2020 г.