Скандальній російській блогерці, на зустрічі з якою знущалися з активістів, заборонили в’їзд до України

0
963

Російській блогерці Олександрі Мітрошиній, на зустрічі з якою поліція затримала й принижувала активістів руху “Відсіч”, заборонили в’їзд до України на три роки через відвідини окупованого Криму. Про це повідомляє “Українська Правда”, покликаючись на телеграм-канал блогерки.

“Зараз на посадці підійшов співробітник прикордонного контролю, відвів мене в окрему кімнату і поставив мені в паспорт штамп про заборону в’їзду в Україну до 6.1.2023. Все пояснював ввічливо і спокійно, представився, запитав, чи розумію я українську. І відвів назад на посадку”, – написала росіянка.

Також вона додала, що розуміє, чому їй заборонили відвідувати Україну та заявила, що поважає закон. Окрім цього, вона висловила сподівання приїхати до Києва через три роки.

А МВС України повідомило, що російська блогерка в’їхала в Україну декілька днів тому через залізничний пункт пропуску, оскільки відносно неї на момент перетину кордону не було обмежень щодо в’їзду, не було інформації, що вона відвідувала тимчасово окуповані території.

25-річній росіянці повідомили про -річну заборону в’їзду в Україну вже в аеропорту “Борисполь”, під час виїзду з України до Мінська.

Нагадаємо, на зустріч з блогеркою прийшли активісти громадянського руху “Відсіч”, щоб запитати “чий Крим?”. Через це на двох затриманих склали адмінпротокол за ст. 173 (Дрібне хуліганство). Також правоохоронці склали адмінматеріали за дрібне хуліганство на чоловіка, котрий конфліктував із двома попередньо затриманими. Згодом усіх учасників події відпустили.