Сімейний дилер: у Харкові лікар продавав рецепти на наркотики

1
237

У Харкові лікарю-наркологу, який торгував рецептами на наркотики і психотропи, прокуратура затвердила обвинувачення.

Про це повідомив речник генпрокуратури Андрій Лисенко на сторінці у соцмережі Facebook.

Харківська місцева прокуратура № 4 направила до Московського районного суду м. Харкова обвинувальний акт стосовно завідувача структурного підрозділу одного з приватних медичних центрів.
За словами керівника місцевої прокуратури Володимира Купріянова, 34-річному лікарю-наркологу інкримінується торгівля рецептами на спеціальні (наркотичні) лікарські засоби (ч. 1, 2 ст. 319 КК України).

Розслідування встановило, що протягом лютого-березня цього року лікар незаконно видавав рецептурні бланки особам, які не мали підстав на отримання наркотичних ліків. При цьому лікар огляд таких “пацієнтів” не проводив та навіть не впевнився у тому, що їм можна вживати такі препарати.

За один незаконний рецепт чоловік отримував в середньому 400-500 грн. Загалом слідством задокументований 101 епізод протиправної діяльності.

Під час обшуків на його робочому місці виявили та вилучили медичну документацію, незаповнені рецептурні бланки, копії вже виданих рецептів, які посвідчують незаконну діяльність лікаря. Чоловікові загрожує до 5 років позбавлення волі.

Прокуратура затвердила обвинувачення лікарю-наркологу, що торгував рецептами на наркотики і психотропи.Харківська…

Опубликовано Андрій Лисенко Понедельник, 12 августа 2019 г.