Сім’я залишилась без годувальника: за кордоном жорстоко вбили українського заробітчанина (ФОТО)

0
346

У португальському аеропорту жорстоко розправились з українським заробітчанином Ігорем Гоменюком. Чоловікові було лише 40 років.

Про це повідомляє Obozrevatel, передає “Цинічний Львів”.

Причину смерті чоловіка хотіли приховати. Його сім’ї спочатку сповістили, що Ігор помер від серцевого нападу. Однак згодом поліція з’ясувала: українця вбили. Відтак завдяки розголосу у пресі про цю історії, таки знайшли і покарали винних.

Зараз ця історія може стати приводом для політичного скандалу у Португалії. Виявляється, перевищення повноважень із боку міграційної служби в аеропорту Лісабона – не рідкість.

ЗАЙМАВСЯ БУДІВНИЦТВОМ І ЗБИРАВСЯ УКЛАСТИ КОНТРАКТ

Чоловік зі Львівщини, з Новояворівська, вдома займався будівництвом. А останні кілька років їздив на заробітки в Європу, був звичайним заробітчанином.

“Він брався за будь-яку роботу, щоб забезпечити сім’ю. У нього залишилися двоє дітей – син і дочка, ще школярі. Востаннє він прилетів у Лісабон, щоб укласти контракт із фірмою і потім повинен був працювати в Бельгії”, – розповіла його знайома.

Однак в аеропорту Лісабона Ігоря чомусь не пустили. А вже 12 березня чоловіка знайшли мертвим в ізоляторі тимчасового утримання цього аеропорту, він лежав на підлозі обличчям донизу.

ХОТІЛИ ПРИХОВАТИ ПРИЧИНИ СМЕРТІ

Зараз троє співробітників міграційної служби заарештовані за підозрою у вбивстві.

Спочатку смерть українця хотіли видати за нещасний випадок, повідомляли, що його просто залишили в наручниках, а він помер чи то від епілепсії, чи то від серцевого нападу. Але знайомі кажуть, що Ігор ніколи цим не страждав.

ДОСІ НЕ ЗНАЮТЬ, КОЛИ ЗМОЖУТЬ ПОХОВАТИ

Про те, що Ігоря не стало, сім’я дізналася рано вранці 13-го березня. Його дружина, Оксана, важко переносить втрату чоловіка. Тим більше, що досі рідні не можуть з ним попрощатися. І не знають навіть, коли можуть поховати рідну людину.

“За згодою родини його кремували. Тому що через карантин і скасування польотів ніхто не знає коли вдасться повернути його на батьківщину. Зараз потрібно зібрати дуже багато документів і довідок”, – кажуть знайомі.