Сім’я Фреймут переходить на російську мову?

0
9127

Дочка Ольги Фреймут, Злата Мітчелл, веде свій інстаграм російською і англійськими мовами та не має українського громадянства.

Про це пише “Цинічний Львів” з посиланням на Instagram сторінки телеведучої та її доньки.

Також стало відомо, що донька телеведучої не має українського громадянства. В одному із недавніх постів Оля Фреймут поділилася тим, як планує влашувати майбутнє доньки.

Ми зі Златою плануємо її майбутнє. Дочка знає, чого хоче. А я поруч, щоб підтримати обдарованість.

Хочеться дати дітям гарну освіту, щоб вона пасувала до покликання, – а далі вони самі зорієнтуються, як будувати життя.

Зі studyua ми співпрацюємо давно. На Різдво Злата літала в Америку в мовний табір; зараз шукаємо школу.

Якщо Ви також хочете порадитися з професіоналами про освіту для дитини, раджу відвідати онлайн виставку «Освіта за кордоном», відбудеться вона 3-4 жовтня.

На виставці будуть представлені 50 університетів та шкіл з Канади, США, Великої Британії та Європи.

Всі відвідувачі отримають покроковий план підготовки до вступу в університети за кордоном.

Я теж буду спікером, поділюся особистим досвідом у пошуках школи для дочки. Деталі – studyua” – йдеться у дописі.

View this post on Instagram

Ми зі Златою @zlata_mitchell плануємо її майбутнє. Дочка знає, чого хоче. А я поруч, щоб підтримати обдарованість. Хочеться дати дітям гарну освіту, щоб вона пасувала до покликання, – а далі вони самі зорієнтуються, як будувати життя. Зі @studyua ми співпрацюємо давно. На Різдво Злата літала в Америку в мовний табір; зараз шукаємо школу. Якщо Ви також хочете порадитися з професіоналами про освіту для дитини, раджу відвідати онлайн виставку «Освіта за кордоном», відбудеться вона 3-4 жовтня. На виставці будуть представлені 50 університетів та шкіл з Канади, США, Великої Британії та Європи. Всі відвідувачі отримають покроковий план підготовки до вступу в університети за кордоном. Я теж буду спікером, поділюся особистим досвідом у пошуках школи для дочки. Деталі – @studyua

A post shared by FreimutOlia (@freimutolia) on

У коментарях під дописом користувачиві обрулися тим, що ніхто не хоче залишатися на Батьківщині, на що Фреймут відповіла:

“Злата – британка, тому їй можна мати дві Батьківщини”

Варто зазначити, що сама ж Ольга Фреймут продовжує публічно спілкуватися українською мовою. Щоправда, не так давно, Ольга Фреймут  дала інтерв’ю Наталі Влащенко в якому спілкувалася російською мовою.