Шукаємо работу у Львові не виходячи з дому

0
296

Львів – місто, куди приїжджають не тільки з метою оглянути визначні пам’ятки, а й в пошуках працевлаштування. Гості та постійні мешканці культурної столиці України сподіваються знайти тут цікаві вакансії в залежності від своєї кваліфікації і досвіду. У складний період світової економічної кризи і пандемії серед претендентів спостерігається ажіотаж, але є професії, які залишаються актуальними і не залежать від поточної ситуації.

Керівництво, менеджери

У Львові зосереджені представництва різних компаній, транспортні підприємства, туристичні та торговельні агентства, торгові фірми. Керівництво офісами і промисловими об’єктами – серйозне завдання, яке роботодавці готові доручити відповідальним особам. Зарплата менеджерів – від 10 тис. гривень. В наявності вакансії:

  • керівник відділу продажу;
  • регіональний керуючий;
  • менеджер з розвитку;
  • директор ресторану;
  • керуючий транспортного підрозділу;
  • керівник господарського відділу.

Водії та експедитори

Львів знаходиться в самому центрі торгової транспортної розв’язки. Тут розташувалися великі продовольчі та промислові склади, виробничі підприємства, які займаються випуском будматеріалів, металопрокату та іншої продукції. Робота у Львові водієм – найбільш затребувана, причому мова йде не тільки про фури, а й громадській транспорт – маршрутки, автобуси таксі. Зарплата в даній сфері – від 12 тис. гривень.

Обслуговуючий персонал

Львів традиційно був центром туризму України. Щорічно сюди приїжджають десятки тисяч мандрівників з усього світу, щоб своїм очима побачити визначні пам’ятки і спробувати легендарну львівську каву. Бариста і офіціанти, співробітники комунальних підприємств, кухарі та пекарі – у Львові навіть у найскладніші часи завжди була робота для представників даних професій.

Медичні працівники

Львів – найбільший туристичний центр країни, відомий на всю Європу. Сюди з’їжджаються жителі різних регіонів України та Європи, і в період пандемії владі доводиться докладати масу зусиль для забезпечення належного медично-санітарного контролю. Сьогодні як ніколи потрібні кваліфіковані медичні працівники.

Лікарі, медсестри, фельдшери, представники санітарної служби та швидкої допомоги – в центрах зайнятості не припиняються публікації вакансій, пов’язаних з медициною. Зарплата медпрацівника стартує від 5 тис. гривень в державних установах, і від 8 тисяч в приватних структурах.

Робота у Львові: як знайти вакансії, не виходячи з дому

Щоб не витрачати час на пошуки і зорієнтуватися в численному потоці пропозицій, є сенс зайти на платформу Obyava.ua. Сайт дозволяє робити регіональну вибірку. «Робота Львів» – один з найпопулярніших запитів як серед претендентів, так і роботодавців. Крім того, на дошці оголошень можна розміщувати свої резюме з фото та досвідом, щоб збільшити шанс працевлаштування в найкоротші терміни.