“Сховався під спідницю Каменських”: у мережі висміяли втечу Потапа до США

0
1366
фото з відкритих джерел

Користувачі Мережі, після публікації Насті Каменських звинуватили Потапа, що в складні для країни часи він разом з дружиною сидить в США.

Днями Clutch розповідав, як співачка Настя Каменських у патріотичному вбранні виступила на премії Latin American Music Awards в США. Метою її появи на престижному заході, як повідомила артистка, було привернення уваги світової спільноти до війни в Україні. Як виявилося, весь цей час разом з артисткою перебував і її чоловік – співак і продюсер Олексій Потапенко. Про це стало відомо сьогодні, 29 квітня.

Так, в мікроблозі Каменських з’явилася нова публікація, де вона разом з чоловіком позує перед журналістами з українським прапором. Як тільки знімок з’явився в мережі, на Олексія обвалився шквал гнівних коментарів. Багато хто засуджував артиста за те, що під час війни він сидить в США і не повертається в Україну.

“A Потапові страшно бути в Україні ?«, “Як Потап пересікнув кордон«,” а чому ж Льоша незахищає Київ«, ” рядовий Потапенко, че не на фронті?”, “Потап нехай повертається в Україну . Майже 3 місяці війни, всі чоловіки повернулися крім нього, ховається за спідничкою дружини. Нехай тут під піднімає прапор, а не в США («, «Потап сорому не має в загально. Сидів би тихо в безпеці і не показувався.”, “Звичайно, все добре. Молодець. Але чому ми їмо без чоловіків за кордон, наших не випускають, а зірки їдуть разом😢», «Нехай Олексій повертається на Батьківщину та захищає як інші чоловіки. Дійшло вже, що діти по 18-20 років на передовій, а дорослі чоловіки ховаються за кордоном та під спідницями своїх дружин«, ” а воювати льоша не хоче!? Як його могли випустити за кордон коли в Україні війна!? Це треба запитати у прикордонників», «Ааа, шо не так з Потапом, що він не в Україні? Вік за 60? Чі до 18 можливо?» ,- писали в мережі.

Однак, багато хто підтримав Настю Каменських і Потапа. У коментарях були і слова подяки.

“Настуся, не звертайте увагу на неадекватну критику, деякі пишуть гидоти через злість, хтось через заздрість, хтось просто по тому що знаходиться в безодні депресії…не беріть близько до серця, диванні Експерти на те і диванні, справжнім помічникам-волонтерам явно не до писання гидотних коментарів 😬 я вважаю що ви теж Герої, Герої творчого фронту, Ви – голоси нашої країни, повірте – ваша допомога дуже помітна, необхідна, адже війна це не тільки фронт фізичного захисту, це ще підтримка тилів, допомога постраждалим 💛 💙 спасибі за вашу підтримку».