Шоу Зеленського стартує у Росії: у конкурсі візьмуть участь команди з окупованих Донецька, Криму та материкової частини України(ВІДЕО)

0
1114

У російській версії проєкту студії “Квартал 95” “Ліга сміху”, яка запускається на телеканалі СТС, хочуть взяти участь команди, зазначені як представники так званої “ДНР”.

Про це інформує “Цинічний Львів” з посиланням на Рубрика

Також відповідна інформація опублікована на офіційному сайті Міжнародного союзу КВК у Порядку виступу команд на кастинг-фестивалі “Ліга сміху”.

Зокрема, в списку команд-учасниць кастингу, який відбудеться 25-27 в московському Будинку КВН — колективи “Дует имени нет” і “Все Пуteam” вказані як донеччани з “Донецької народної республіки”.

Крім того, на кастинг нового проєкту СТС зареєструвалися п’ять команди з материкової частини України — МУА, Збірна медиків (Одеса), Збірна Одеси, “Падик 19” (Запоріжжя), “Подруги твого хлопця” (Харків) — і дві — з окупованого Росією Криму: BANG (Керч), Ельвад Вагнер (Сімферополь).

Загалом у ньому записано 172 команди. Список команд-учасниць кастингу, повідомляється на сайті організаторів, буде доповняться.

Список команд на кастинг “Ліги сміху”:

лига смеха россия

лига смеха россия

лига смеха россия

лига смеха россия

лига смеха россия

лига смеха россия

Про запуск “Ліги сміху” на російському телебаченні під час прямого ефіру розповіли редактори Міжнародного союзу КВН Тимофій Куц і Євген Донських.

Запис прямого ефіру опублікували на каналі КВН у YouTube.

“Так, це правда. Франшиза куплена. Цього року все вийде в ефір. 25, 26, 27-го в Москві пройде кастинг-фестиваль”

Донських також наголосив, що в російську “Лігу Сміху” вже надійшли заявки від команд з України.

Нагадаємо, що нещодавно Зеленський відпочивав у Буковелі та фотографувався з усіма охочими