Шніцер і Яворський є лідерами електоральних вподобань на голову Східницької ОТГ — опитування

0
1836

Згідно з опитуванням електорату на території майбутньої Східницької об’єднаної територіальної громади проведеним Інститутом Соціології Міст з 17 по 22 жовтня, найбільші шанси прийти до влади на місцевих виборах мають партії “Європейська Солідарність”, “Національний Корпус” і “Слуга народу”. Та попри те, що до дня голосування залишилися лічені дні, 11% опитаних жителів ще не визначилися, якій партії віддадуть свій голос.

Про це повідомляє “Цинічний Львів”, посилаючись на Інститут Соціології Міст.

На виборах до Східницької ОТГ виборці готові підтримати такі партії: “Європейська Солідарність” (18%), “Національний Корпус” (9%) і “Слуга народу” (9%), “Громадянська позиція” (8%), “Голос” (6%), “Самопоміч” (6%), “Удар” (6%), “Свобода” (5%), “Батьківщина” (5%), “Українська галицька партія” (5%). Прохідний бар’єр не здолали “Народний Рух” (4%), “За майбутнє” (4%), “Сила і честь” (3%), “Духовна Україна” (1%).

А серед кандидатів на посаду голови Східницької ОТГ у рейтингу лідирують Микола Шніцер (21%) і Михайло Яворський (19%). На третьому місці опинився Іван Піляк (14%), на четвертому — Ірина Журавчак (12%). У п’ятірку потрапив і Роман Калита (12%). На шостому місці у рейтингу — Микола Тінишин (9%), на сьомому — Михайло Рулько (7%), а на останньому — Іван Чіпак (1%). Варто зазначати, що 5% виборці не визначились, за кого з кандидатів на голову ОТГ проголосують.

Опитування проведене Інститут Соціології Міст з 17 по 22 жовтняня 2020 року. Загалом було опитано 500 мешканців Східницької ОТГ віком від 18 років. Вибіркова сукупність є репрезентативною до повнолітнього населення Східницької ОТГ. Опитування проводилось методом телефонного інтерв’ю. Похибка не перевищує 5%.