Шмигаль розповів, за яких умов освітній процес з вересня буде дистанційним

0
769

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що освітній процес восени може початися в Україні дистанційно у разі погіршення ситуації з епідемією COVID-19.

Як передає УНІАН, про це він сказав під час Години запитань до уряду в парламенті.

“Стосовно освітнього процесу восени – весь світ готується до другої або третьої хвилі коронавірусу, тому дуже важливо мати змогу в умовах пандемії, яка не припинилась, яка продовжується і наростає в світі, навчати наших дітей незалежно від ситуації з епідемією та пандемією світовою, тому можливість дистанційного навчання ми передбачаємо”, – заявив він.

За словами голови уряду, наразі в уряді працюють над тим, щоб дистанційне навчання було якіснішим і повноцінним. Шмигаль відзначив, що у дітей повинна бути можливість у разі загрози епідемії проходити навчання дистанційно. За його словами, дистанційне навчання – це лише можливість.

“Звичайно, ніхто не скасовує і не збирається скасовувати класичного традиційного освітнього процесу – це пріоритет, ми також над ним працюємо. В умовах помірного розвитку епідемії в Україні освітній процес буде розпочатий з дотриманням елементів захисту дітей, вчителів – масочний режим, дистанція, дезінфекція”, – підкреслив прем’єр-міністр.

Нагадаємо, стало відомо, чи справді запроводять в Україні дистанційне навчання.