Школа політичної майстерності: учасники переймали досвід від топ-спікерів (фото)

0
993

У Львівському палаці мистецтв триває “Школа політичної майстерності” сьогодні перед учасниками семінару виступили три спікери: Олег Тягнибок, Наталія Тимчій, Олег Галів.

Другий день “Школи політичної майстерності” розпочався із виступу лідера політичної партії «ВО «Свобода». Олег Тягнибок виявив бажання поспілкуватися з молоддю, поділитися своїми думками та почути думку учасників.

«Як голова партії, я зобов’язаний приховувати свої емоції, оскільки будь-яке моє експресивне висловлювання засоби масової інформації трактують як офіційну позицію партії», — аргументує свою неможливість прокоментувати ситуацію із дорогами міжнародних значень Олег Тягнибок. Йому нещодавно випала нагода відзначити 80-ту річницю проголошення Карпатської України. Лідер висловив своє обурення щодо стану доріг на Закарпатті та ототожнив це з символом зневаги теперішньої влади до громадян.

За його словами, політики сприймають владу не як служіння народові, а як своєрідне приватне акціонерне товариство, джекпот, який вони виграли, не думаючи про перспективу і завтрашній день. Допоки Україна не здобуде міцну державну ідеологію, всенародний патріотизм та культ громадянства, ми не будемо мати сильну, соціально справедливу державу із прогресивним економічним розвитком. Людина повинна бути не просто громадянином, який лише готовий прийняти права та обов’язки громадянського суспільства, а й патріотом чи націоналістом у кровно-духовній спільноті «мертвих, живих і ненароджених». Це і є нація.

24 серпня ми святкуватимемо не чергову річницю незалежності, а 28 років відновлення її. Ми опинились в ситуації, коли перед нами постає доленосний вибір – втекти закордон у пошуках кращого життя на чужині, або в складних умовах спробувати відродити нову Українську державу. «Хотілося б, щоб це було останнє покоління, яке бореться за Україну».

Після невеличкої перерви та захопливих розмов, майбутнім політикам випала нагода послухати лекцію ще одного топ-спікера – Наталію Тимчій, в.о. керівника ВО «Батьківщина» у Львові, про сучасну молодь та жінок в політиці. Вона наголосила на необхідності виховання лідерів ще з дитинства, оскільки їх відсоток не такий значний, а саме такі люди є рушієм розвитку суспільства та країни в цілому. Разом із Наталією учасники Школи навели декілька прикладів найуспішніших країн Європи, якими керують жінки, зокрема це Великобританія (всім відомі Маргарет Тетчер та Королева Єлизавета ІІ), Німеччина (поточний канцлер Ангела Меркель), а також Данія, Ірландія та Швеція, у якій, як виявилось, найбільш розгорнута гендерна політика та рівноправ’я.

Прозорість тендерних закупівель, стратегічні підприємства у приватній та державній власності, а також наслідки медичної реформи у формі дискусії вдалося обговорити в межах тематики лекцій.

«Завдяки безпосередній комунікації з учасниками школи я вкотре переконуюся, що в нашої держави успішне майбутнє, яке творитимуть небайдужі, активні, спраглі до нових знань та умінь, чесні молоді люди», зазначила Наталія Тимчій.

Вона закликала молодь сміливіше йти в політику, впевнено прокладати свій шлях до успіху, не бути байдужими та разом з однодумцями творити гідне майбутнє своєї країни.

Олег Галів, журналіст телеканалу НТА, прийшов до нас, щоб розповісти, чи замінять соціальні мережі медіа. На сьогодні, соціальні мережі – найпотужніше джерело впливу та інформації, яка, на жаль, не завжди є достовірною.

Журналіст переконаний, що наступні кілька років соціальні мережі не замінять традиційних ЗМІ, хоча такі тенденції спостерігаються. Свідченням того, що традиційні ЗМІ залишають за собою популярність, є постійне оновлення на телеканал і відкриття нових токшоу.

Світлина від Oleg Galiv.