Що вміють сучасні змішувачі для кухні?

0
314

Розглянемо функції, які вас здивують

Кухонні крани набагато функціональніша моделей для ванної кімнати або умивальника. Адже на кухні ми миємо посуд, фрукти, овочі, зелень. А ще часто миємо руки та набираємо воду в різні ємності. Щоб купити змішувач для кухні, мало знати розмір і висоту мийки. Потрібно заздалегідь розуміти, які з функцій вам потрібні. А їх істота дуже багато. Далі ми розповімо про можливості сучасного запірного обладнання, а ви вирішите, які з функцій вам знадобляться.

Злив: висувний або гнучкий?

На кухні ви часто набираєте воду в чайник, кавоварку, каструлю та інші ємності. Робити це набагато зручніше, коли кран оснащений висувним виливом. Вибирайте модель з висувним шлангом, довше 60 см. Це дозволить наповнювати каструлю на плиті, або набирати воду у відро, яке стоїть на підлозі. З мобільною лійкою простіше промивати овочі, а також обполіскувати раковину після миття посуду.

Гнучкий вилив – це аналог висувного, тільки без додаткового шланга. Він кріпиться до утримувача, що дозволяє легко міняти висоту та кут нахилу аератора. Гнучкий гусак робить змішувач універсальним, адже він підійде для раковини будь-якого розміру та висоти. Крім функціональності, ці змішувачі стильно виглядають. Вони бувають металевими з пружинним гусаком, а також комбінованими, коли гусак оброблений чорним або кольоровим силіконовим матеріалом. 

Двоканальні крани

У комплекті до більшості проточних фільтрів або систем зворотного осмосу йде окремий кран для питної води. Його встановлюють в отвір раковини або на стільниці поруч з основним краном. Два пристрої займають багато місця та візуально засмічують простір. Тому в сучасних кухнях все частіше встановлюють двоканальні змішувачі з двома ручками для технічної та питної води. 

Чим вони особливі:

  • Мають два канали подачі води, які не стикаються, тому очищена вода залишається смачної та безпечної;
  • Окремі аератори також перешкоджають змішуванню потоків;
  • Ручки різного розміру дозволяють швидко запам’ятати: маленька – для питної води.

Hansgrohe Aquno Select – приклад ідеального змішувача для кухні

У 2021 році німецький бренд Hansgrohe представив змішувач, який претендує на звання кращого в своєму класі. Це стильний пристрій з високим виливом, висувною лійкою, а також інноваційним душем для делікатного миття делікатних продуктів. Висувна лійка з шлангом, довжиною 76 см, дозволяє набирати воду та ополіскувати раковину.

Aquno Select має найзручніший механізм управління у вигляді компактного важеля та кнопки Select для перемикання режимів. На висувній лійці розміщена кнопка, яка перемикає душовий та ламінарний режими. Але головною фішкою цього крана стала делікатна струмінь SatinFlow для мийки фруктів. У комплекті йде пластиковий друшляк, з яким зручно мити полуницю, малину та зелень.