Що варто відвідати туристу осінню в Італії: популярні напрямки

0
523

Старі замки, що підносяться серед столітніх крон дерев, бруковані вулички, затишні трамваї, романтичні кафе, на вікнах яких висять гірлянди і квіти по цілому місту. Це все дух Європи. Так можна охарактеризувати майже кожне італійське містечко. А осінь найкращий період щоб відвідати Італію.

Подорож своєї мрії Вам допоможе здійснити сервсіс – tripmydream.ua, адже саме тут Ви зможете вибрати найкращі варіанти перельотів. Сам ресурс не продає квитки, а є агрегатором на якому можна знайти пропозиції від усіх великих авіакомпаній і агенств. Ресурс Tripmydream вже допомоміг не одному туристу, сподіваємося він допоможе і Вам.

Італія завжди була популярною. Переліт туди коштує недорого, а краса країни вражає. Ви отримаєте задоволення від подорожі, незалежно від міста, в якому зупинитися. Найдешевше відправитися в Мілан. Рейси в Мілан відправлюється дуже часто як з Києва, так і зі Львова  та Одеси. У Мілані особливо робити нема чого, тому віддайте перевагу відпочинок в містечках неподалік. Наприклад, в старовинному Бергамо. Це зручна відправна точка для радіальних вилазок в Брешію, Геную і Верону. Вартість житла починається від 800 грн за кімнату в апартаментах. Готелі трохи дорожче – 1400 грн.

Обов’язково відвідайте місто Верона. Верона – місто закоханих.  Щоб зрозуміти як Вам сюди долетіти скористайтеся сервісом tripmydream.ua, тут Вам агрегатор підбере найзручніші варіанти .У Вероні відвідайте будинок Джульєтти. Незважаючи на те, що пам’ятка – фікція, краса балконних склепінь все одно заслуговує на увагу. Недалеко знаходиться одне з найкрасивіших в Італії озер – озеро Гарда, а трохи дальше Комо. На останньому мають свої вілли знаменитості, серед яких Джордж Клуні, Білл Гейтс, Хав’єр Дзанетті. Доплисти до палаців можна на курсуюючих практично щодня човнах.

на фото місто Верона

Якщо ви бажаєте спокою, їдьте в Барі.  Найкраще прилетіти сюди з аеропорту Мілана або Верони, адже іншим транспортом буде дорогувато. Барі – місто-порт, який є столицею регіону Апулії. Його криві вузькі вулички прекрасні і не займані туристами. Тут ви побачите громкоголосих італійок, типових італійських чоловіків, замурзаних хлопчаків, що піднімаються по стінках старовинних будинків. Основна визначна пам’ятка – базиліка Миколи Чудотворця. Сюди їдуть паломники з усіх куточків світу, щоб поклонитися мощам святого. Вважається, що ікони, що зберігаються в церкві, здатні зцілити будь-яку недугу.

З Барі вирушайте в Лечче і Альберобелло. На відвідування містечок досить половини дня. Альберабелло знаменитий Труллі – невеликими будиночками білого кольору, що нагадують житла гномів. Квиток до комуни стоїть 3 євро .Лечче – місто золотого кольору. При будівництві будівель використовувався особливий склад, що дає дивовижний відтінок дорогоцінного металу. При заході сонця місто сліпить очі. На головній площі є Колізей.

Це тільки кілька цікавих італійських міст, які обов’язково варто побачити осінню, але сподіваємося, що Ви зможете відвідати ці міста і будете дуже задоволеними!