Що таке дропшипінг? Як вигідно займатися дропшипінгом?

0
171

Багато з нас мріє відкрити власну справу. Але не в кожного з нас є фінансові можливості для того що розпочати власну справу, адже відкриття власного бізнесу сьогодні в Україні обходиться в кругленьку суму. Якщо ви все ж не маєте круглої суми для відкриття власної справи, то в цьому випадку вам варто подумати щодо дропшипігну.

Що ж таке дропшипінг?

Дропшипінг  – це такий вид торговельної діяльності, що дозволяє власнику інтернет-магазину займатися реалізацією товарів постачальника, коли доставка товару проводиться безпосередньо від постачальника до покупця, а прибуток інтернет-магазину становить різницю між оптовою ціною товару, встановленою постачальником і роздрібною ціною, по якій в результаті продається товар в інтернет-магазині, за вирахуванням накладних витрат. Саме дропшипінг Україна стає все більш і більш популярним видом бізнесу, саме тому, що тут потрідні відносно невеликі капіталовкладення.

Як це працює?

Схема роботи по дропшипінгу в Україні заключається в наступному: компанія-постачальник або виробник хоче організувати додаткові канали продажів виробленої продукції або ж хоче частину товарів продавати через інші інтернет-магазини. Функції продажів передає партнерам-організаторам інтернет-магазинам, які в свою чергу займаються маркетинговим просуванням, рекламою товарів, що продаються, працюють з покупцями, оформляють покупки і отримують оплату за реалізовану продукцію. Відомості про оформлених замовленнях і укладених угодах, а також отримані кошти (за вирахуванням власної комісії) інтернет-магазин передає постачальнику, який, в свою чергу, займається упакуванням і транспортуванням замовлення кінцевого покупця. Також за домовленістю доставка може здійснюватися від імені інтернет-магазина. Дохід інтернет-магазину полягає в різниці між оптовою ціною від постачальника і роздрібною ціною інтернет-магазину.

В Україні зараз все більше інтернет-магазинів займаються дропшипінгом, адже вміючи правильно побудувати практичну і дієву маркетингову компанію можна непогано заробити. Цей вид бізнесу дуже підходить для тих хто боїться вкладати великі кошти і заробляти, але має хист для торгівлі і організації бізнесу.

З ким працювати?

Якщо ви вирішили зайнятися дропшипінгом в Україні вам варто знайти компанії-постачальники з якими буде вигідно працювати. Насправді таким компаній є достатньо, але не кожна компанія пропонує вигідні умови. До прикладу з компанією, яка дійсно пропонує вигідні умови ви можете ознайомитися за посилання – дропшипінг постачальники. Obuff.ua є вважають надійним постачальником взуття по дропшипінгу. Саме дропшипінг одягом і взуттям вважається найбільш вдалим в Україні.

До речі від роботи по схемі дропшипінгу у виграші опиняються всі:

  • Постачальник збільшує обсяги реалізованої продукції без витрат на пошуки нових клієнтів;
  • Інтернет-магазин не ризикує грошима, які витратив би на оптову закіпівлю товару і не повинен містити склад щоб його зберігати та отримує свій дохід;
  • Споживач отримує товар бажаний товар.