Вчора, 24 березня, стало відомо, що у позафракційного нардепа Сергія Рудика підтвердили коронавірус COVID-19.
Про у коментарі одному з телеканалів повідомила народний депутат Вікторія Гриб, передає “Цинічний Львів”.
“Друзі, сьогодні мій колега Сергій Рудик потрапив у лікарню з діагнозом коронавірус. Півгодини тому про це мені повідомила його лікар”, – повідомила Гриб.
Вона зазначила, що останній раз контактувала з Рудиком на засіданні Ради 17 березня. У зв’язку з цим Гриб буде тиждень перебувати на обсервації, адже Рудик у сесійній залі сидить перед нею.
На її думку, Рудик міг заразитися коронавірусом від Сергія Вельможного, який сидить в Раді перед Рудиком.

