Шафи-ліжка (трансформери): поради щодо вибору від “Всі ціни”

0
722

Шафи-ліжка оснащені підйомними механізмами, які дозволяють швидко розкладати спальне місце і прибирати його. Тому такі ліжка трансформери вивільняють додатковий простір. При їх установці раціонально розподіляється площа кімнати, вдається грамотно облаштувати місце для спорту, дозвілля, ігор та відпочинку.

Ліжка трансформери (порівняти ціни) відрізняються за розмірами, вартостю та конструкцією. Ці моменти потрібно враховувати при покупці. Виділяють висувні і відкидні моделі, а також незвичайні ліжка, суміщені з шафами, столами і диванами.

Порада №1: тип конструкції

Шафи-ліжка бувають одно- і двоспальними, а також полуторними. Якщо вас цікавить максимально легке в трансформації ліжко, вибирайте висувну модель, так як на її розкладання / складання потрібно всього 20-30 секунд. Вона має і інші переваги:

  • Безпека (відкидні моделі можуть впасти під впливом власної ваги, що призведе до травм в процесі розкладання, з висувними ліжками це виключено).
  • Висока функціональність (завдяки додатковим полицям висувні моделі служать не тільки ліжком, а й місцем для зберігання речей).
  • Низька в порівнянні з іншими моделями вартість.

Відкидні моделі цінують за ергономічний дизайн, різноманітність розмірів, конструкцій. Вони примикають до стіни узголів’ям або всією поверхнею спального ложа, відрізняються за типом підйомного механізму. Вибір потрібно здійснювати з урахуванням планування приміщення.

Порада №2: підйомний механізм

Для відкидних ліжок трансформерів передбачені газові або пружинні механізми трансформації. По надійності виграють пружинні конструкції. Вони громіздкі, але міцні.

Газові підйомні механізми спрощують процес трансформації, роблять його плавним, контрольованим. З огляду на технологічні особливості не можуть похвалитися такою ж довговічністю, як механічні. В процесі їх експлуатації важливо закривати засувку, коли ліжко перебуває в складеному вигляді. В іншому випадку вона може випасти з шафи.

Існує і третій варіант підйомного механізму – на кручених пружинах. Він призначений тільки для невеликих ліжок. За вартістю, експлуатаційного ресурсу являє собою щось середнє між пружинними і газовими моделями.

ПРИМІТКА: якщо комфорт використання для вас над усе, вибирайте ліжка трансформери з газоліфтовими підйомними механізмами.

Порада №3: матеріали

Від того, з яких матеріалів виготовлена шафа-ліжко, залежить її зовнішній вигляд та термін служби. У виробництві застосовують ДСП, МДФ, натуральну деревину. Найдешевші моделі виконані з ДСП, вони цілком практичні, але вкрай чутливі до дії вологи, що потрібно враховувати при покупці.

Застосування МДФ у виробництві робить кінцеву вартість ліжок вище, але вони виходять міцними і екологічно безпечними. Найбільш престижними вважають шафи-ліжка з натуральної деревини. Вони престижно виглядають, а завдяки спеціальним просоченням ефективно протистоять дії вологи та шкідливих мікроорганізмів.

Рекомендуємо придивитися до комбінованих шаф-ліжок з різних матеріалів. Їх вартість стартує з відмітки 15 тисяч грн.