Сервіс купівлі та продажу криптовалют COIN 24

0
1816

Криптовалюти існують вже досить давно, але можна з упевненістю сказати, що вони потрапили в заголовки новин в 2017 році завдяки своєму безпрецедентному росту курсу.

Лідером став біткоїн (BTC) $ 8 130,37 найбільша в світі цифрова валюта за допомогою ринкової капіталізації. На початку січня 2018 року вона досягла ціни, що перевищує 20 000 доларів, у порівнянні з 750 доларами за аналогічний період минулого року. Згодом її спіткав різкий спад на початку 2019 року. А вже в червні-липні курс Біткоїна зростав майже до $ 13 000. Проте зараз знову пішов різкий спад даної криптовалюти.

Біткоїн і Ефір, по суті, були двома основними криптовалюта, оскільки остання досягла ціни близько 1400 доларів в січні 2018 року, що ознаменувало ще більше зростання абсолютної ціни в процентному відношенні в порівнянні з BTC, оскільки рік почався в близько 10 доларів.

І хоча з тих пір ринок істотно скоротився, цифрові валюти, такі як Bitcoin і Bitcoin Cash, залишаються цікавою областю для багатьох роздрібних та інституційних інвесторів, а також для покупців і продавців.

Само собою зрозуміло, що різні люди інвестують за своїми власними причинами, і більшість таких випадків пов’язано з простим бажанням отримати прибуток, не важливо звідки і яким чином. Головна умова – провести найвигіднішу операцію і отримати від неї весь максимум.

Україна теж сильно не відстає від загальносвітових тенденцій інвестувати в віртуальну валюту. Тому давайте розглянемо як  купити біткоїн, ефіріум, лайткоін чи іншу криптовалюту у Львові за допомогою сервісу криптообміну Coin 24.

Практично кожен львівський крипто-ентузіаст хоче мати у своєму портфелі топові криптовалюти, проте не всі знають як реєструватися на торгових платформах і користуватися традиційними обмінниками. Тому на допомогою приходять платформи для купівлі-продажу криптовалюти, такі як Coin 24, сервіс, який дозволяє обміняти криптовалюту в декілька кліків і з мінімальною комісією.

Даний сервіс старожил ринку електронних валют. Перші операції з обміну датуються 2011 роком. У жовтні 2018 року Coin 24 приєднався до складу компанії CRPT.TRT, яка має ліцензії по обміну віртуальних валют на європейському ринку.

Для того, щоб купити або продати біткоїни та альткоїни за допомогою онлайн сервісу криптообміну Coin 24 потрібно виконати декілька простих кроків. Вам необхідно:

  1. Для нових користувачів сайту потрібно пройти не складну процедуру реєстрації (в “підвалі” сайту є детальний покроковий мануал як здійснити реєстрацію, а також детальний опис користування сайтом і проведення обміну віртуальних валют на фіатну і навпаки).
  2. Створити заявку, перейшовши на відповідну сторінку сайту, а також вказати в ній напрям операції та валютну пару (купівля/продаж яких буде здійснюватися і за яку валюту). Калькулятор відразу Вам розрахує суми для формування заявки на основі актуального курсу криптообмінника.
  3. Отримати підтвердження успішного проведення операцій з купівлі чи продажу криптовалюти.

Переваги Coin 24 серед інших аналогічних сервісів купівлі та продажу криптовалют:

  • Завжди актуальний курс криптовалюти Львів. Не тільки актуальний, але й кращий курс без прихованих комісій в усіх напрямках онлайн-обміну криптовалюти, включаючи обмін біткоїнів, ефіру, лайткоїнів та інших.
  • Техпідтримка, яка вирішує будь-які проблеми, що виникають при обміні криптовалюти. Швидке реагування на помилки в реквізитах при відправці, збої банківських систем, затримці, пов’язаній з завантаженістю мережі та інші складності, пов’язані з використанням криптообмінника.
  • Наявність реферальної системи. Згенерувавши посилання в особистому акаунті, Ви зможете відправити його своїм друзям або ж знайомим та отримувати % від операцій, які вони здійснили за допомогою ресурсу Coin 24.
  • Безперервний розвиток сервісу по здійсненню операцій з купівлі чи продажу криптовалюти. Coin 24 намагається розширити способи обміну віртуальних електронних валют, створюючи нові напрямки. Впровадити методи автоматизації, скорочуючи час отримання грошей користувачами і підвищуючи надійність криптовалютних операцій.
  • SSL. Складно назвати це перевагою, оскільки будь-який сайт (не кажучи вже про обмінники криптовалют) повинен мати SSL-сертифікат. Проте він у Coin 24 є, і в рамках своєї компетенції забезпечує безпеку криптовалютних транзакцій.

Але всі ці переваги не мають ніякого значення, якщо Ви обрали обмінник з не вигідним курсом або ж взагалі натрапили на шахраїв. Тому будьте пильними і довіряйте лише ліцензованим сервісам з купівлі та продажу криптовалют, наприклад, як Coin 24.