Серце зупинялося кілька разів: через недбалість лікарів померла однорічна дитина

0
992

У Київській області батьки звинувачують лікарів Броварської центральної районної лікарні у недбалості і смерті доньки.

Як пише “Цинічний Львів” про це передають fakty.com.ua.

“Коли дитина почала задихатися, то виявилося, що ніхто не знає, де ключі від приміщення з вентилем для подачі кисню. Тому у дитини настала клінічна смерть.”

В однорічної дівчинки проблем зі здоров’ям не було. Але посеред ночі їй раптово стало зле: прослуховувалися хрипи і піднялася температура. Перелякані батьки відразу викликали швидку і повідомили, що у дівчинки могла виникнути алергія, оскільки у раціон дитині додали чай.

Лікарі цей факт чомусь до уваги не взяли. За словами родичів, за три з половиною години медики зробили крихітній пацієнтці кілька крапельниць та інгаляцій, і вкололи чотири види антибіотиків. Після цього дівчинці стало тільки гірше.

Коли дитина почала задихатися, то виявилося, що ніхто не знає, де ключі від приміщення з вентилем для подачі кисню. Тому у дитини настала клінічна смерть.

Понад вісім годин дитина провела в реанімації на апараті штучної вентиляції легень. Кілька разів серце зупинялось і його наново запускали адреналіном. Але згодом організм дівчинки взагалі припинив реагувати на препарати.

Дитина загинула фактично в батька на руках. Рідні довго не могли отримати свідоцтво про смерть, а коли врешті-решт забрали документ, то побачили підроблений діагноз – пневмонія.

Нагадаємо, що важкохворому хлопчику з Дрогобича необхідні дорогі ліки: до четверга потрібно зібрати 180 тис. грн