Сенцов прокоментував дії Зеленського зі звільненням Цемаха

2
3072

Недавній в’язень Кремля Олег Сенцов не засуджує президента України Володимира Зеленського за видачу Росії екс-бойовика «ДНР» Володимира Цемаху, підозрюваного в причетності до трагедії МН-17.

Про це він заявив на прес-конференції.

Таким чином Сенцов відповів на питання про те, чи потрібна свобода політв’язням, отримана такою ціною.

Режисер зазначив, що вперше почув прізвище Цемаху в літаку від помічника президента, який поставив йому питання, чи був він проти такого обміну.

«Кажу:« Я взагалі перший раз про це чую ». Я не знаю, що говорять ЗМІ, я можу відповідати тільки за ті слова, які говорив сам. Усе. А хто там намагається транслювати мої думки, я нікому такого не доручав. Все, що мені потрібно сказати – я скажу сам. Тому це прізвище мені стала відоме в літаку, потім я прочитав певні новини з цього приводу. Мені важко цю ситуацію коментувати, я взагалі не любитель коментувати чужі дії. Є президент, людина якого Україна наділила повноваженнями, зробивши довіру, відсоток був високий. Це означає що люди довіряють цій людині. У нього є більше інформації, ніж у вас з нами. Він прийняв таке рішення значить в цьому була необхідність. Можемо з вами сперечатися, правильно, не правильно, тому це і нормально, тому що це відкрите суспільство, вільне, ми може відкрито висловлювати свою думку. дії влади повинні бути прозорі, чіткі й адекватні. Якщо будуть неадекватні – суспільство буде проти. Це відбуватиметься буде швидко, без будь-яких майданів. Правильно, що якщо люди приймають рішення, вони не завжди бувають стовідсотково, не те щоб правильні, а здатні врахувати всі і бути ідеальними. Наскільки я розумію, я не займався керівництвом такого рівня, я займався керівництвом менших рівнів, але принцип один і той же. Рідко буває сто відсотків універсальні рішення, іноді бувають важкі, якісь речі неприємні відбуваються при цьому. Але ці рішення потрібно приймати, без них робота не можлива », – сказав він.