Секс майбутнього – високі технології та особисте життя

0
97

Вчені-футурологи впевнені, що в найближчому майбутньому люди зустрічатимуться не лише з подібними до себе. Вже дуже скоро частина чоловіків і жінок всього світу даруватиме любов роботам – андроїдам з ідеальною зовнішністю. Мало того, у відповідь роботи також будуть доставляти своїм господарям бажані сексуальні відчуття.

Секс в епоху високих технологій – це принципово нове і незвідане раніше. Вчені вважають, що за деякий час класичні інтимні стосунки відійдуть на другий план. Поки що секс вважається оптимальним способом отримання вищої насолоди, але це ненадовго – роботи з бездоганними формами та філігранними вміннями витіснять звичні на сьогодні сексуальні стосунки.

Як це буде?

Футурологи стверджують, що найближчим десятиліттям налагодиться масове виробництво роботів, призначених для виконання сексуальних завдань. Практично кожна людина зможе придбати собі красуню із зовнішністю Джесіки Альби або міцного мачо а-ля Бред Пітт. Коштувати роботи-коханці будуть відносно недорого – ціна за одну модель приблизно дорівнюватиме вартості старого автомобіля.

Фахівці, які прогнозують майбутнє, можуть навіть у фарбах описати, як виглядатимуть роботизовані ляльки для сексу. Красені та красуні, у яких ніколи не буває поганого настрою, зовні відрізнити від реальних людей буде складно. Більше того – приклавши вухо до силіконових грудей, людина зможе почути рівне биття серця. Імітатор пульсу буде прискорювати ритм під час пестощів і сексу – і у власника робота з’явиться відчуття, що «партнер» відчуває яскраве збудження.

Перші розробки вже з’являються на ринку в спеціалізованих магазинах. Наприклад, вже зараз можна придбати розкішну ляльку-робота, яка вміє імітувати справжній оргазм. Звичайно, сьогодні такі пристрої можуть дозволити собі лише заможні люди. Але залишилося почекати зовсім небагато – створення автоматизованих коханців стане масовим, і тоді ціни на секс-роботи почнуть знижуватися.

Кохання чи фізичне задоволення?

Чи можливо полюбити робота, що складається не з плоті і не має людської душі? На це питання поки що немає однозначної відповіді.

Голландський вчений Д. Леві вважає, що відносини між людиною та свідомістю, створеною штучно, можуть не тільки скластися, а й стати гармонійними. Автор науково-дослідної роботи про можливі інтимні зв’язки людини з роботами впевнений, що приблизно через 25-30 років люди не тільки розважатимуться з автоматизованими ляльками в ліжку, а й навіть укладатимуть реальні шлюби з техно-коханцями.

Д. Леві з упевненістю заявляє, що здібності в сексі, якими будуть володіти роботи, значно перевершать людські можливості. І таким чином штучні партнери стануть привабливішими для більшості чоловіків та жінок, ніж реальні, живі люди. У роботизованих ляльок буде безліч режимів роботи – наприклад, режим покірної гейші або розпусної сучасної повії.

Чіпи для сексу

Паралельно з виробництвом багатофункціональних секс-роботів налагодиться створення спеціальних мікрочіпів. Мініатюрні плато, вживлювані під шкіру, безпосередньо пов’язані з нервовою системою носія. Діяти чіпи будуть так – людина, яка зазнала яскравих відчуттів від сексу одного разу, зможе будь-якої миті часу відновити їх не тільки в пам’яті, а й знову відчути. Всі нюанси відчуттів – тремтіння по тілу, солодка томля, потужний оргазм – можна буде переживати знову і знову.

Розробники секс-чіпів впевнені, що їхні вироби будуть користуватися шаленою популярністю. Чіпи ідеально підійдуть не лише самотнім людям, а й тим, хто змушений на якийсь час розлучатися з постійним партнером. Чоловік з дружиною, яких поділяє відстань, зможуть зайнятися віртуальним сексом, відчуваючи при цьому самі гострі відчуття, що і під час реальної близькості. Або – дівчина яка розлучилася з хлопцем назавжди – це трагедія. Але тепер дівчина зможе насолоджуватися спогадами не тільки в думках.

Американський інженер-робототехнік Р. Аркін вважає, що зручні та непомітні для носія чіпи сприятимуть тому, що кількість зґвалтувань та інших злочинів, пов’язаних із сексуальною незадоволеністю, почне поступово знижуватися. Щоправда, поки що досліджень на цю тему не проводилося. Але це лише справа часу.

Незважаючи на оптимістичні прогнози багатьох сучасних учених, є й ті, хто не погоджується з думкою колег. Наприклад, український доктор наук Є. Кащенко впевнений, що штучні партнери ніколи не зможуть замінити живу людину в такій інтимній сфері, як секс і, тим більше, любов. Вчений вважає, що популярність у секс-роботів буде, але здебільшого лише за рахунок активного просування та реклами від розробників та продавців інтимної автоматизованої техніки.