СБУ обшукує студію “1+1”

1
227

У приміщенні студії Олександра Дубінського на телеканалі “1+1” за адресою Куренівська, 18 в Києві проводять обшук співробітники СБУ. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на керівника департаменту журналістських розслідувань “1+1 медіа” Максима Шиленка.

Відомо, що обшук проходить в офісі, де працюють журналісти проєкту “Гроші”,  редактором якого є народний депутат фракції “Слуга народу” Олександр Дубінський.

“Причини обшуку нам невідомі. Примітно, що за весь час існування незалежної України це перший обшук, який проводиться в 1+1 медіа. Ми можемо тільки припустити, що він пов’язаний з викривальною діяльністю програми. Зазвичай програма “Гроші” є джерелом важливої інформації. Ми обурені та стурбовані тим, що на порушення, які викриває редакція, реакції у більшості випадків немає, натомість журналісти самі стали заручниками своєї викривальної діяльності.

Аби не дати можливості політичним силам використовувати їхній ресурс для тиску на свободу медіа, ми звертаємося до журналістської спільноти із проханням не залишити цю ситуацію поза увагою та надати їй максимального розголосу, не допустити посягання на свободу слова в Україні, що напряму пов’язано із національною безпекою. Такі “візити” до редакції програми “Гроші” є повним порушенням журналістської недоторканності та тиском на незалежні ЗМІ”, – йдеться у офіційній заяві “1+1 медіа”.