Самбірська районна рада виступила проти необґрунтованого підвищення тарифів

0
248

Сьогодні, 4 лютого, Самбірська районна рада з ініціативи фракції ВО «Батьківщина» прийняла звернення до керівництва держави з приводу чергового необґрунтованого підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук написав депутат районної ради Василь Чорний.

«В умовах тривалого карантину внаслідок коронавірусної інфекції, зростання безробіття, падіння економічних показників в усіх сферах життєдіяльності, влада підготувала черговий «подарунок» для населення. В січневих платіжках українці вкотре побачили реальну «турботу та підтримку» від найвищих керманичів держави», – зазначив Василь Чорний у своєму дописі.

Депутати Самбірської районної ради переконані, що держава володіє достатнім потенціалом щодо повного забезпечення населення газом власного видобутку.

«Ситуація, що склалася в енергетичній сфері держави, вже спровокувала перекриття доріг та інших акцій протесту, які при невжитті дієвих заходів будуть наростати. Підняття тарифів – не той шлях, яким мав би йти український уряд», – вважають районні депутати.

А тому, на їх думку, спочатку необхідно ліквідувати корумпованість, непрозорість та неефективність у енергетичній галузі Україи.

«Враховуючи широкий суспільний резонанс, що уже призводить до зростання соціальної напруги, Самбірська районна рада висловлює рішучий протест проти зростання ціни на природний газ, електроенергію, підвищення ціни за транспортування, розподіл природного газу для газорозподільних компаній та вимагає від Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України відмінити підвищення тарифів та не допустити їх підвищення в майбутньому», – йдеться у зверненні.