Наступного року у різних мікрорайонах Львова можуть розпочати будувати 6 нових басейнів. Така ініціатива приурочена 200-літтю плавання в місті. За словами міського голови Андрія Садового, міськрада вже напрацювала перелік земельних ділянок, де це можливо зробити, і за кожною з них місто підготує дорожні карти щодо того, яким чином реалізувати проєкт — у партнерстві, у співпраці із забудовником чи самостійно, бюджетним коштом.
Про це повідомляє пресслужба ЛМР.
«Ми напрацювали низку ділянок, на яких можемо планувати створення нових басейнів. Тому маю прохання, щоб Галина Слічна спільно з головним архітектором міста Антоном Коломєйцевим пропрацювали їх і презентували отримані напрацювання. Я б дуже хотів, щоб ми визначили по кожній ділянці дорожню карту: чи робимо це в партнерстві, чи підтримуємо забудовника, який хоче збудувати басейн і використовувати його з 7 до 9 години ранку, а потім з 17.00 до 21.00 чи 22.00, а в інший час там займатимуться наші діти. Чи, можливо, якийсь басейн треба нам як місту збудувати самостійно, бюджетним коштом», — зазначив міський голова.
Андрій Садовий також акцентував на тому, що місто готове докласти всіх зусиль, аби відновити роботу спорткомплексу «Динамо», що на вул. Стуса. Однак, для цього потрібна згода його керівництва та профільного міністерства, яке опікується закладом.
Нагадаємо, у Львові тривають активні роботи з відновлення басейнів у школах та садочках. Загалом у навчальних закладах міста нараховується 28 басейнів, з яких 24 — у школах, та 4 — у садках. Серед цих басейнів є 19 діючих та 9 таких, які потребують капітального ремонту. Із них в ремонті — три басейни: СЗШ №№ 86, № 29, № 72. Окрім цього, попередніми роками виготовлено проектно-кошторисну документацію на ремонт 4 басейнів: у ПШ «Первоцвіт», ліцеї імені І. Пулюя, СЗШ № 43 та ДНЗ № 57.
Вартість капітального ремонту одного басейну в школі становить близько 9 млн грн. Загалом на ремонт басейнів у 2019 році передбачено орієнтовно 2,4 млн грн. — для ремонту басейнів у СЗШ № 86, 29 та 72.