Садовий вважає правильним виділення квартир топовим чиновникам Львівської міської ради

0
411

Міський голова Андрій Садовий вважає правильним виділення квартир високопосадовцям міської ради.

Про це він заявив під час брифінгу, коментуючи звинувачення активістів, які пікетують міську раду, – передає Дивись.інфо.

«У питаннях звучать речі, на які є публічні відповіді. Є запитання стосовно квартир, скільки ми видали учасникам бойових дій. Є публічна інформація — 97 квартир. Є питання, скільки видано коштів як матеріальна допомога учасникам бойових дій. Як ви знаєте, кожен учасник бойових дій отримує допомогу 100 тисяч. Вже більше 2300 людей отримали таку допомогу. Хоч в одному місті в Україні є подібні практики? Нема. Це є 230 мільйонів гривень з міського бюджету. Є питання стосовно квартир, які отримали наші посадовці. Так, дійсно, три квартири отримали наші посадовці. Ірина Кулинич, яка 13 років працює в міській раді, приїхала з Франківська. Я вважаю це правильно. Олег Іщук, який 12 років працює, приїхав з Луцька. Це є правильно. Сергій Бабак, який у 2006 році почав працювати — це є правильно. Ми більше квартир нікому не давали в міській раді. В нас ще одну квартиру отримав Володимир Зуб, який приїхав з Чернігова в 2006 році. То якщо я запрошую фахівців з інших міст, за які кошти вони мають купляти собі житло? Вони не є настільки багаті. Тому що зарплата, яку вони отримували, не давала їм такої можливості», – заявив Андрій Садовий.

Водночас щодо виділення службових квартир, то, за словами міського голови, рішення про це приймали депутати. «Затверджена програм забезпечення житлом посадових осіб. Проголосували всі керівники фракцій. Це не є компетенція міського голови чи виконавчого комітету, це виключна компетенція депутатів міської ради — виділення землі, квартир, розподіл майна. Це була ініціатива депутатів міської ради. Депутати міської ради виступили з ініціативою надати квартири, тому що вони знають їхню роботу впродовж 12 років. Хто як голосував — можете взяти список і подивитись», — заявив міський голова.

Він додав, що було б корисно створити невелику робочу групу для спілкування з учасниками акції  протесту, куди б від ЛМР увійшли він сам, директорка юридичного департаменту Гелена Пайонкевич та керуюча справами виконкому Марта Литвинюк.