Садовий готовий обмежити в’їзд і виїзд зі Львова

0
986

Міський голова Львова Андрій Садовий заявив, що у Львові можуть обмежити в’їзд та виїзд з міста. З його слів Львів до цього готовий.

Про це Андрій Садовий розповів під час інтерв’ю на zaxid.net, передає “Цинічний Львів”.

За його словами, у Львові готові при потребі обмежити в’їзд та виїзд з міста, однак таке рішення повинна підтримати обласна влада та правоохоронні органи, які мають контролювати блок-пости.

“Ми готові до цього – але це має бути синхронна позиція обласної влади і правоохоронних органів. Тому що ми не маємо своєї поліції, яка буде стояти на блокпостах. Ми можемо технічно це організувати. Є сьогодні переживання, тому що в Тернопільській області ми бачимо такий спалах захворюваності. Це рішення є в думальному процесі. Я думаю, що це також може бути” – пояснив Андрій Садовий.

Він наголосив на тому, що станом на сьогодні вже заборонені всі міжміські перевезення, а в межах області є лише спецперевезення та приватний транспорт, який контролює поліція.

“Це є чітко контрольовано, регламентовано. Є приватний транспорт, і поліція може зупиняти, питати “яка ваша ціль поїздки?” та інші речі. Це не є дуже приємно – але це турбота про нашу безпеку. Я вважаю, що це на часі” – додав Андрій Садовий