“Садового у відставку!”: у центрі Львова активісти розпочали безстрокову акцію протесту (ВІДЕО, ФОТО)

0
814

Учора, 27 травня, під стінами ЛМР розпочалась безстрокова акція про вимогу відставки мера Львова, Андрія Садового. Серед її учасників Спілка учасників АТО міста Лева та громадські організації, зокрема ініціатори акції – “Нацкорпус” Львівщини.

Про початок протесту повідомив на офіційні сторінці Фейсбук “Нацкорпус”.

“Ми протестуємо проти свавілля Андрія Садового і його прихвостнів. За останні тижні львівські можновладці остаточно себе дискредитували відверто ганебними діями.
Ми вимагаємо відставки міського голови Андрія Садового!” – пишуть вони.

Львів славиться не лише кавою чи старим австрійським бруком, а й безліччю важливіших проблем: від руйнування об’єктів історичної спадщини до бездоріжжя чи несправного громадського транспорту.

Львівські можновладці, на чолі із Садовим, вперто ігнорують запити на вирішення цих проблем та дбають лише про свої шкурні інтереси. На допомогу собі вони створили карикатурну приватну армію під назвою “муніципальна варта”, яка не приносить жодної користі місту, але існує за рахунок платників податків.

Активісти висувають три основні вимоги:
1.Публічні звіти мера, чиновників стосовно їхньої діяльності.
2.Відставка міського голови Андрія Садового.
3.Ліквідація бандформування “Муніципальна варта”.

Під стінами Львівської міської ради постало наметове містечко. У ньому цілодобово діє штаб порятунку Львова. Кожен львів’янин має змогу звернутися до юристів, поділившись своїми проблемами.

https://www.facebook.com/NCLviv3/videos/678705372569485/