Ринки знову запрацюють: МОЗ озвучило основні умови

0
201

Кабмін на найближчому засіданні розгляне питання про відновлення роботи продовольчих ринків. Таку постанову з “чітким алгоритмом санітарного контролю” вже підготувало МОЗ.

Про це  повідомив увечері 27 квітня в Facebook глава відомства Максим Степанов, передає “Цинічний Львів”.

Міністр уточнив, що мова йде поки що про більш, ніж 280 ринків.

“Це серйозний крок до послаблення карантину. Тому закликаю дотримуватися всіх профілактичних вимог функціонування ринків. Щоб наші спільні зусилля щодо недопущення поширення вірусу не були марними”, – написав Степанов.

Так, у МОЗ вказали на необхідність використання захисних засобів покупцями і продавцями, збереження дистанції за принципом “1 покупець на 10 кв м”, обов’язкова щоденна дезінфекція території ринку, наявність антисептиків біля входів і виходів та інші моменти.

Ринки в Україні відновлять роботу

Головний санітарний лікар Віктор Ляшко повідомив, що вже підписав цю постанову і вона вступить в силу вже в середу, 29 квітня.

“Буде здійснюватися щоденний контроль Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Щодня буде надаватися дозвіл на роботу наступного дня.

Якщо ринок порушить правила – наступного разу він зможе відкритись та здійснювати свою діяльність тільки через тиждень”, – розповів він.

⚠️ На найближчому засіданні Уряду будемо розглядати питання відновлення роботи продовольчих ринків. Міністерство охорони…

Опубликовано Максим Степанов Понедельник, 27 апреля 2020 г.

👉Підписав сьогодні постанову Головного державного санітарного лікаря України щодо протидії поширенню коронавірусної…

Опубликовано Виктором Ляшко Понедельник, 27 апреля 2020 г.