Ryanair знову літатиме до Львова: перші подробиці

0
1989

Ірландська лоукост авіакомпанія Ryanair відновлює виконання рейсів по понад 20 напрямкам із і до  України, зокрема Львова, починаючи з 1 липня 2020 року.

Про це повідомляють на корпоративному сайті авіакомпанії, пише “Цинічний Львів”.

Із 3 липня Ryanair відновлює польоти зі Львова до Лондона (Британія).

Новий напрямок Ryanair – Львів–Будапешт (Угорщина) на якому літає також Wizz Air. Кожен із перевізників виконуватиме по два рейси на тиждень: у середу, четвер та два рейси у неділю.

Львів–Мемінген (Німеччина) стартує із 6 липня. Ryanair виконуватиме польоти всього раз на тиждень по понеділках. Із вересня польоти виконуватимуться ще й по п’ятницях.

Львів–Болонья (Італія). Новий рейс Ryanair має стартувати із 6 липня із частотою два рази в тиждень по понеділках та п’ятницях.

Львів–Мілан (Італія). Новий рейс Ryanair стартує із 7 липня, з частотою два рейси на тиждень – у вівторок та суботу.

Львів–Рим (Італія). Новий напрямок Ryanair який має стартувати із 8 липня, і здійснюватися по середах та неділях.

Львів–Дюссельдорф (Німеччина). Авіакомпанія Ryanair відновлює рейс із 1 вересня із частотою три рази на тиждень: вівторок, четвер, субота.

Львів–Варшава-Модлін (Польща). Рейс Ryanair, який відкладено до 02 вересня. Польоти здійснюватимуться відразу п’ять раз на тиждень (окрім вівторка та суботи).

Львів–Краків (Польща). Відновлення польотів авіакомпанією Ryanair відкладено до 2 вересня і здійснюватиметься чотири рейси на тиждень у понеділок, середу, п’ятницю та неділю.

Львів–Познань (Польща). Новий напрямок для авіакомпанії Ryanair, який стартує із частотою два рази в тиждень із 2 вересня.

Нагадаємо, на початку червня WizzAir відкрив 5 нових напрямків зі Львова.