Рухівець Ковальчук проігнорував вимоги працівників лікарні “Заклад” (відео)

0
2436

Сьогодні на медичній комісії Львівської обласної ради розглядалися ряд питань щодо реорганізації психіатричної служби, зокрема звернення трудового колективу КНП ЛОР “Львівська обласна психіатрична лікарня “Заклад”.

Про це повідомляє кореспондент ЦЛ.

Питання про лікарню "Заклад"

Geplaatst door Mykhailo Halushchak op Donderdag 24 oktober 2019

Після бурхливого обговорення, громадський активіст Михайло Галущак запропонував присутньому першому заступнику голови облради Богдану Гагалюку (“Народний Рух України”) ініціювати перед медичною комісією питання щодо скасування рішення комісії про винесення на сесію питання щодо реорганізації психіатричної служби, яке вона прийняла на одному з останніх засідань.

Галущак обумовлював свою позицію тим, що при позитивному висновку комісії на будь-якому засіданні сесії депутати з голосу можуть внести це питання у порядок денний і проголосувати за нього.

Однак, Богдан Гагалюк відмовився ініціювати таке питання. Після цього присутні на засіданні комісії представники лікарні “Заклад” та громадськості неодноразово зверталися до заступника голови комісії рухівця Ігора Ковальчука, щоб він поставив на голосування членів комісії питання щодо скасування рішення про винесення на сесію питання щодо реорганізації психіатричної служби. Однак, народний обранець відмовився це зробити.

Питання про лікарню "Заклад" 2

Geplaatst door Mykhailo Halushchak op Donderdag 24 oktober 2019

Сесія обласної ради відбудеться 29 жовтня, початок о 10.00.