Розстріл сім’ї на Львівщині: ЗМІ опублікували фото матері та розповіли про її життя(ВІДЕО)

0
3337

Жінка, яку підозрюють у вбивстві двох доньок у Львівській області, — колишня модель. У селі Велика Волосянка, де жінка жила останні кілька років, кажуть, що дивної поведінки за нею ніколи не помічали.

Як пише “Цинічний Львів” про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Місцеві ЗМІ вже написали про психічне захворювання у загиблої. Утім, у поліції цю інформацію коментувати відмовилися.

Журналісти знайшли фото матері, яка вбила своїх дітей і застрелилася.

Вбивство сталося на базі відпочинку в 125 кілометрах від Львова. За високими дерев’яними воротами одразу кілька будинків для відпочинку. В одній з них і знайшли тіла матері та її двох маленьких донечок. Але жінка, кажуть правоохоронці, вистрілила у них, а потім застрелилася сама.

У поліції кажуть, усі постріли були зроблені з мисливської рушниці, яка лежала поруч із тілом молодої жінки. І впевнено констатують, що саме мати дівчат — єдина підозрювана у злочині.

За даними поліції, цей комплекс відпочинку належить родині померлої і жінка переїхала сюди зі Львова, щоб допомагати з бізнесом. У самому Львові на неї зареєстровані три будівлі. На одній із них — вивіска про продаж.

36-річна мати дівчат вела у соцмережах сторінку, де у більшості дописів писала на тему психології.

Журналісти стверджують, що це її профіль.

В селі сім’ю називають дуже порядною та успішною.

“Людина, з якої батьки всі б мали брати приклад. Вихована, врівноважена”, — каже вчителька Стрілківського ліцею Марія Савчак.

Інші сусіди кажуть, родина з дітками якийсь час жила у цьому будинку. Але з часу їхнього переїзду у село тут майже нікого не буває. У те, що сталося, не можуть повірити.

“Та не може бути, та вона добра була жінка. Щось перемкнуло їй, видно, я не знаю. Вона все привітна була”, — каже сусідка.

З батьком дівчат, за словами сусідів, жінка розлучена. Чи підтримувала вона з ним стосунки — наразі невідомо.

Нагадаємо, що 29 вересня на Львівщині жінка застрелила своїх дітей, а сама вчинила самогубство.